Lady Gaga pošle birkinovu správu svojim japonským fanúšikom

, ak ste fanúšikom Hermesa Birkina (alebo jednoducho nie fanúšikom Lady Gaga), opaskujte svoje bedrá.

Keď nedávno v Tokiu pristála jej výlet do Monster Ball, La Gagita bola videná na letisku, ktorá mala biely Hermes Birkin napísaný správou, ktorá sa voľne prekladá na „Milujem malé monštrum. Toyko Love. “

V prípade, že nie ste oboznámení s ľudskou ľudskou rentakuláciou Gaga, „Little Monsters“ je meno, ktoré používa na odvolávanie sa na svojich fanúšikov, takže jej Birkinova správa bola výkrikom pre tých, ktorí by sa zúčastnili jej japonských predstavení. Používanie príslušenstva a paparazzi na komunikáciu – múdre, alebo nie toľko?

Pravidelní čitatelia blogu budú vedieť, že som značná fangirl Lady Gaga, takže si myslím, že je to dosť šikovné. Nie je to najzaujímavejšia vec, akú kedy urobila, ale hranie s módou a rozmazaním línií sociálnej prijateľnosti sú dve veci, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou jej verejného obrazu, a nielenže Birkin tieto veci efektívne kombinuje, ale zvládla Nastavte jazyky, ktoré vrčia po celom internete.

AKTUALIZÁCIA: Ako zdôraznil komentátor Allen, vyzerá to, akoby Gaga teraz nechala svojich japonských fanúšikov podpísať zadnú časť toho istého Birkin, podľa obrázkov, ktoré dnes zverejnila na Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.