Kde je na svete Phoebe Philo?

Existuje zoznam vecí, ktoré sa v mojej hlave hrajú, ako aj znova. Veľa z nich sú veci tak absurdné, že by som sa s nimi nepokúsil hovoriť nahlas. Väčšina z nich vloží do mojej hlavy, keď nemôžem spať v noci alebo keď odkladám úlohu. Prečo je Zem kolo? Prečo som stále hladný? Musím dostať tú vintage tašku? Kedy urobí Nabisco bezlepkový bezplatný Oreo? Kde je na svete Phoebe Philo?

Philo odhalila jej odchod z Celine koncom roka 2017, ako aj na rozdiel od iných dizajnérov, ktorí opúšťajú svoje príspevky, nemala žiadne zameranie na výber publikovania v jednej ďalšej špičkovej značke, ktorá je ideálom ďalej. Jej odchod zanechal veľa fanúšikov zlomených a oprávnene. Philo je jedným z najvýznamnejších dizajnérov našej doby a počas svojho času v Celine aj Chloé zanecháva hlboký vplyv na svet doplnkov.

Už sú to 2 roky vzhľadom na to, že Philo požehnal fanúšikov so svojím talentom a lietal hlavne pod radarom, kým WWD nehlásil rumblings zo súčasného projektu kvalifikovaného dizajnéra. Zdroje uviedli, že Phila v súčasnosti pracuje na svojej vlastnej zbierke, aj keď presné zameranie, ako aj načasovanie tejto práce je hlavne známe, existuje niekoľko bitov informácií, ktoré sa vznášajú okolo módy módnej fámy.

WWD tiež uviedla, že zbierka sa uvádza, že sa zameriava na udržateľnosť citujúc „ekologický uhol“ so zameraním na náležitosti. Aj keď nie je isté, či zbierka bude tiež obsahovať kabelky, ako aj príslušenstvo, môžeme sa všetci pokúsiť snívať! Zakaždým, keď je budúcnosť módy taká neistá, je spravodlivým prosbou naznačovať, že to, čo svet módy spoločne potrebuje, je budúcnosť, na ktorú sa treba pozerať.

Aj keď sa koncepcia zavedenia akéhokoľvek typu novej značky, skúsených dizajnérov podporovaných alebo nie, sa zdá byť skľučujúca za predpokladu, že súčasný trh, predstavenie publikovania Covid-19 môže byť vhodné pre Philo. Zakaždým, keď je móda spárovaná rovnako ako základná ako vždy, načasovanie sa môže dobre postaviť pre Philo, ktorého štýly sa bežne zameriavali na minimalizmus a čisté línie.

Zatiaľ čo samotná Philo sa k povesám nevyjadrila, toto je moja verejná prosba o odpoveď, ktorú všetci chcú – a potrebovať! – teraz.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.