Super populárna batožina Louisa Vuittona dostala úplne nový vzhľad

. Nemalo by šokovať nikoho, kto pozná históriu Louisa Vuittona, že batožina značky je stále trvalým a funkčným obľúbeným luxusným cestovateľom (a množstvom globetrottingových celebrít) Svet, koniec koncov, sa spoločnosť začala budovať vlastné cestovné riešenia pre európskych kráľovských kráľov a šľachtu. Našťastie nemusíte mať rodinný titul, aby ste si mohli vychutnať najnovšiu cestovnú inováciu spoločnosti Vuitton: Louis Vuitton Rolling Batoga, ktorú vytvoril legendárny priemyselný dizajnér Marc Newson.

Valcova batožina má veľa problémov s dizajnom, dokonca aj na špičkovej úrovni, ale medzi najväčšími je to, že väčšina z nich má vnútornú výšku pre rozšíriteľnú rukoväť, ktorá sa objaví z vrcholu, čo znamená, že obsah vášho kufra nesedí na rovnom povrchu Keď balejete. Newson rozšíril rozšíriteľnú rukoväť, aby spustil celú šírku kufra, čo znamená, že jej vnútorná štruktúra sedí v rohoch puzdra namiesto pozdĺž stredu interiéru. To dáva kufre úplne plochý vnútorný povrch, ktorý uľahčuje efektívne zabalenie. Je to druh jednoduchého, praktického riešenia, vďaka ktorému sa všetci pýtajú, prečo si na to najskôr nepomysleli, čo je podľa môjho názoru, ako sa stanete najvplyvnejším priemyselným dizajnérom vašej generácie.

Nový, tvrdý dizajn sa účtuje ako cestovný kmeň 21. storočia a dodáva sa v dvoch veľkostiach: 50 a 55 palcov. Obe veľkosti sú k dispozícii v monogramovom plátne, Damier Graphite Canvas a Epi Leather a 55 je k dispozícii aj v Taiga Leather, VVN Cowhide a Monogram Eclipse Canvas. Ceny začínajú na 2 660 dolárov za 50-palcový model v jednom z plátien a na 5 900 dolárov za 55-palcový model vo VVN Cowhide. Vďaka tomu sú lacnejšie ako súčasné najobľúbenejšie valcovacie prípady LV, Pégase a Zephyr, v rovnakých veľkostiach a materiáloch, čo pravdepodobne zaručuje, že čoskoro uvidíte veľa elegantného nového dizajnu Newsona v letiskovej salóniku vo vašom okolí. Ak si chcete prispôsobiť svoju tašku, verzie oboch veľkostí Canvas sú oprávnené aj na Monogram Monogram, službu prispôsobenia Louis Vuitton.

Pozrite sa na propagačné fotografie nových tašiek, ako aj detailové zábery dizajnu. Dozviete sa viac cez Louis Vuitton.

Leave a Reply

Your email address will not be published.