Som zamilovaný do hlavných hier do najnovšej tašky Jodie Bottega Veneta

, keď Daniel Lee prevzal vládu od Tomasa Maiera v Bottega Veneta, prezentovala sa úplne nová Bottega. Rozmach Bottega bol počuť okolo módneho sveta. Pre značku bola túžba, ktorá sa necítila tak intenzívne predtým, ako sa Lee pripojil k búrlivému talianskemu domu. A od svojho vymenovania prepustil hit po tom, čo bol hitom, ako je vrecko a čalúnená kazeta. Zdá sa, že Leeove tašky zasiahli perfektnú rovnováhu spoločnosti Classic Modern s remeslom a kvalitnou kožou, ktorá zostala v popredí jeho tašiek. Nehovoriac o tom, že ikonická intrekciato väzba Bottega zostala v popredí.

Bottega Veneta mini jodie
cez Bottega Veneta

1 900 dolárov

Ďalej z Lee prišiel Jodie Bag, ktorá bola samozrejme okamžitým hitom, milovaná celebritami, ovplyvňovačmi a náš vlastný tím. Ja sám som tiež túžil, pripnul som sa za to a hovoril som o ďalšej taške Jodie. Je to skutočne ohromujúca taška a vyteká, ktorý sa Classic Bottega cíti s aktualizovaným elegantným pocitom. Je to aktualizovaný pohľad na klasickú tašku Bottega, ktorá je k dispozícii vo viacerých veľkostiach a farbách a zostáva v hornej časti môjho (prístupného) zoznamu želaní.

Bottega Veneta čalúnená Jodie

Ale ak som úprimný, taška, o ktorej skutočne snívam (ak peniaze neboli objektom), je Bottega Veneta Polded Jodie. Nedávno som videl túto vankúšovú, čalúnenú mini, ktorá je súčasťou línie Jodie, a nemôžem na to prestať myslieť. Je vytvorená z rovnakej techniky intrecciato, ale obsahuje čalúnenú kožu a zakrivený, takmer polmesačník podobný tvaru. Som jednoducho, posadnutý.

Bottega Veneta Polded Jodie
cez Bottega Veneta

4 500 dolárov

Páči sa mi, že táto taška vyzerá tak klasicky Bottega, ale s aktualizovaným moderným zvratom. Čalúnená jodie nie je videná rovnako ako klasika a jej farebné ponuky sú tiež minimálne, čo z neho robí viac pod radarom. Cenový bod je však oveľa strúhnejší ako Mini Jodie, ktorý dosahuje 4 500 dolárov oproti 1 900 dolárov. Kvalita a remeselné spracovanie spoločnosti Bottega si vyžadujú jej cenovky, ale výrazný rozdiel v tomto prípade mi trochu zmätený, pretože veľkosť oboch tašiek je podobná.

Okrem ceny, ktorý z nich uprednostňujete?

Leave a Reply

Your email address will not be published.