Prvá veľká taška z nového kreatívneho riaditeľa spoločnosti Gucci prišla

, keď Gucci vymenoval Alessandro Michele, predtým vedúceho doplnkov Gucciho, aby bol jeho novým kreatívnym riaditeľom, boli sme nadšení, keď sme videli, čo má prísť pre tašky značky. Alessandro už mal veľké pochopenie príslušenstva Gucci a fit sa zdal byť dokonalý. Jeho prvá dráha však nebola naplnená taškami; Namiesto toho sa Alessandro rozhodol zamerať sa na jeden hlavný štýl, aby sa odoslala dráha.

Táto taška teraz prišla do obchodov a nazýva sa to vrecko na rameno, ako aj stredná GG-Clash. Existuje veľa stvárnení a niekoľkých možností veľkosti, a hoci táto taška nie je nad vrcholom, jeho elegantné línie a čistý dizajn sú módne a krásne.

Existuje niekoľko farieb, ale ružové a tyrkysové sú moje najobľúbenejšie a obe kontrastujú so strieborným tónovým hardvérom. Gucci je známa tým, že venuje pozornosť detailom a zobrazuje sa v tejto taške, s ručne maľovanými hranami a manuálnymi detailmi šitia. Vynikajúcou vlastnosťou tašky je klapka s klasickým zarážaním G, ktorý má veľmi ikonický pocit.

Toto je jedna z tých tašiek, ktoré nepotrebujú veľa vysvetlenia, a konečný produkt je v poriadku. Vieš, že mám pre Gucci mäkké miesto, a keď som sa pozrel na túto tašku trochu viac, padol som za to. Nakupujte tašky pred pádom Gucci prostredníctvom Neiman Marcus Online.

Gucci zapájacie ramenné vrecko
1 550 dolárov cez Neiman Marcus

Gucci zapájacie ramenné vrecko
2 100 dolárov cez Neiman Marcus

Gucci preklada vrecko na rameno v Pythone
2 900 dolárov cez Neiman Marcus

Gucci zapájacie ramenné vrecko
2 100 dolárov cez Neiman Marcus

Leave a Reply

Your email address will not be published.