LVMH Na výrobu ručného panenitizátora, aby pomohol vyhnúť sa nedostatku

News z Paríža, tento víkend je FRANCE, je ukážkovým príkladom veľkých korporácií, ktoré sa podieľajú na tom, aby pomohli bojovať proti šíreniu Covid-19. LVMH, rodičovský obchod Louis Vuitton, Givenchy, Christian Dior, ako aj oveľa viac odhalil včera, že začne vyrábať gél sanitizujúci rukou v niekoľkých svojich francúzskych zariadeniach. V súčasnosti zariadenia vytvárajú parfumy a kozmetiku pre značky ako Dior, Givenchy, ako aj Guerlain, spoločnosť módnych správ.

High-end konglomerát posunie svoju výrobu v nákupe, aby začal robiť veľké množstvo hydroalkoholického gélu už dnes. Čokoľvek sú schopné vytvoriť, potom prispeje do francúzskeho systému zdravotnej starostlivosti pri nákupe, aby pomohol úradom zastaviť šírenie Covid-19.

Francúzsko, rovnako ako iné krajiny na celom svete, zintenzívnilo svoje úsilie v nákupe s cieľom znížiť šírenie tohto vírusu knihy. Podľa najnovšej správy World Health and Wellness Organization, ktorá bola uverejnená v sobotu ráno, Francúzsko zaznamenalo oveľa viac ako 3 600 overených situácií vírusu a 79 úmrtí. Počet infikovaných ľudí v Taliansku teraz presahuje 17 600.

Aj keď táto neustále sa rozvíjajúca dilema intenzívne zaťažuje naše fyzické, ako aj duševné zdravie a wellness okrem našich ekonomických klímy, ako aj systémov starostlivosti o zdravie a wellness. ako malé. Toto je jeden z prvých prípadov módneho podniku, ktorý vstúpi, aby využil svoje dodávateľské reťazce na pomoc. Ako však uvádza BOF, iné značky tiež poskytli veľké dary, aby pomohli bojovať s vírusom.

Medzitým sme tu v PurseBlogu šťastia postačujúce na spustenie internetovej spoločnosti, kde môžeme všetci pracovať na diaľku. Robíme najlepšie premietnutie toho, čo sa deje vo svete, a tiež presne zistiť, ako vám môžeme najlepšie slúžiť v týchto skúšobných časoch. Zostaňte naladení na oznámenie, aby ste našli neskôr od nášho zakladateľa Megs.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.