Marc od Marca Jacobsa Quilty Q Classic Leola Hobo

Teraz, keď som videl Marc od Marca Jacobsa Quilty Q Line, som trochu prekvapený, že to neprišlo skôr. Rodičovská značka Marc Jacobs používa prešívané detaily už pol desaťročia a zvyčajne sa to z jednej línie na druhú.

Marc od Marca Jacobsa Quilty Q Classic Leola Hobo je doteraz moja obľúbená taška z línie. Možno sa mi toto hobo páči v poriadku, vrecká Quilty Q ako celku sú trochu sklamaním – väčšinou sú to len prešívané verzie tašiek, ktoré sme už videli, a nie som si istý, čo presne (ak vôbec niečo) Extra šitie dodáva známym návrhom. Milujem MBMJ rovnako ako ďalšie dievča (a celkom možno viac), ale to nezasiahne tvorivú značku, na ktorú som zvyknutý od značky.

A potom je tu tento nepríjemný malý problém s vyfúknutým loptičkou. Prvýkrát som si to všimol v taške MBMJ pred týždňom alebo dvoma (ten nebol prešívaný, ale bol pokrytý podobne), ale zdá sa, že veľa tašiek značky vyzerá trochu, akoby boli recyklované do kabelky potom, čo praskli. Únik na futbalovom poli. Toto hexagonálne prešívanie vytvára podobný efekt a považujem to za trochu rušivejšie, ako by som chcel.

Ako už bolo povedané, je to dokonale obsluhovateľný hobo, ktoré prichádza v neutrálnych odtieňoch, ktoré sa pravdepodobne zmestia do mnohých šatníkov. Som si istý, že taška sa bude dobre predávať a že veľa žien s ňou bude veľmi spokojných. Za moje peniaze sa však dostanem prihrávku a budem čakať, až príde niečo zaujímavejšie. Kúpte si prostredníctvom spoločnosti Nordstrom za 528 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.