Furla secchiello kamienka kožená na tašku

oh, furla; odišiel si a urobil to znova. Ak ste už chvíľu sledovali dôvtipné purseblog a purseblog, pravdepodobne si uvedomíte, že nekryjeme kabelky Furla, rovnako ako niektoré z ostatných. Nie je to úmyselné; Stane sa to. Napriek tomu, prakticky zakaždým, keď narazím na furla tašku, som okamžite pripomenula, ako veľmi sa mi páči.

Ak nie ste oboznámení s kabelkami Furla, musíte vedieť, že tieto tašky sú známe svojou vynikajúcou kožou. Kvalita je na mieste av niektorých prípadoch je trochu prekvapujúca, a to v dobrom prípade, pre cenovú etiketu, ktorá je s ňou spojená.

Spoločne, prvá vec, ktorú som objavil o Furla Secchiello kamienkovej koženej kože na tašku, bolo to, aké smooshy a neuveriteľné je koža. Zvyčajne sa mi zdá, že sa blúdi od šnúrky na vrecká, ale tieto majú zmysel a zdá sa, že nie sú na mieste. Vodičká pomáhajú s taškou na vrchole, pričom do tašky poskytujú trochu štruktúry. Táto konkrétna taška je dodávaná v niekoľkých farbách: aloe (na obrázku tu), Onyx (čierna), mimosa (dobrá žltá) a Petalo (svetlo ružová). Páči sa mi tvar tejto tašky natoľko, že som pre každú z nich videl účel. Kvapka 9 ″ bude pohodlne sedieť na ramene. Nákup prostredníctvom spoločnosti Nordstrom za 475 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.