Tašky Louis Vuitton’s Fall 2015 sú najlepšie v rokoch

v Louis Vuitton, kabelky sú kráľ. Značka by teraz mohla vyrobiť plné rady pripravených na nosenie, vrchné oblečenie, topánky, doplnky a šperky, ale ak sa vrecia predávajú, nič z toho iného veci skutočne nezáleží. S novými taškami, ktoré debutovali v rámci zbierky jesene 2015 dnes ráno, by to nemal byť problém.

Mnohé z nových tvarov v tejto zbierke boli drobné kmene, z ktorých niektoré boli prispôsobiteľné; Vyzerali, že by to boli najlepšie domáce dekorácie namiesto niečoho, čo by niekto skutočne mohol nosiť. Horúci fanúšikovia Vuittonu už dlho zhromažďujú kmene značky, ktoré sa zobrazujú vo svojich domovoch, a tieto menšie, nekonegramové verzie by boli na to najlepšie. Teraz vidím Instagramy.

Funkčné vrecká boli tiež liečbou. Mnohí z nich sa cítili sviežo a mladí bez toho, aby obetovali triedu, pre ktorú je známa Nicolas Ghesquiere, a hoci kamenné boli pre môj vkus trochu náročné, zvyšok skupiny oveľa viac, ako to vynahradilo. Obzvlášť favoritom bola biela alma, vyrazená veľkou verziou loga značky – niečo, čo sa cítilo na svete od logových tašiek, pre ktoré je značka známa.

Pozrite sa na celú zbierku dráhy nižšie.

[Fotografie pomocou Style.com]

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.