Óda do vrecka na súboru

Pamätám si, keď som si prvýkrát uvedomil, že niektoré ženy vlastne nosili svoje veci okolo vrecka, ktorý nemal remienok. Internoval som sa do francúzskeho módneho domu a jeden z našich kupujúcich prišiel na vymenovanie trhu s goayrdovým spisovým vreckom zasunutým pod jej rukou. Povedal, že sa tiež náhodou obliekala do kožušiny, a pamätám si, že som si jedného dňa chcel vyzerať tak bez námahy, bez toho, aby som veľa premýšľal o tom, čo niesol tašku bez popruhu, skutočne to znamená.

Vrecko na spis ako kabelka nielen hovorí: „Mám to všetko spolu,“ ale tiež veľmi dáva „mám šoféru, ktorý na mňa čaká na prízemí“. Koniec koncov, kto môže skutočne chodiť celý deň, keď sa objaví a vystupuje z verejnej dopravy a prevádzkuje pochôdzky ako obyčajný smrteľník, zatiaľ čo zvierajú portfólio, ktoré sa nedá nosiť popruhom?

Stručný histroy vrecka na spis

Presná história vrecka súboru sa ťažko zabije, ale určite má starodávne korene a pravdepodobne sa datujú až do staroveku. Met aj Smithsonian Archives majú skoré dôkazy o tom, čo sa vtedy nazývali prípady listov. Veľmi sa podobajú na prípady súborov a portfóliá, ako ich poznáme dnes, a aktovka v jej najskoršej podobe sa považuje za držiteľa listu. Nižšie uvedené z látky je listom z Francúzska, ktorý sa datuje do konca 17. alebo začiatkom 18. storočia.

Obrázok cez Met

Vrecko na spisy, ako ho dnes poznáme, sa dajú väčšinou zviazať späť do 18. storočia a začiatkom 20. storočia, s rastom cestovania a potrebou špeciálnych nosičov, ktoré sprevádzajú tých bohatých na to, aby cestovali lokomotívou alebo morom. Niektoré z mnohých renomovaných luxusných značiek na svete, ako napríklad Goyard, Louis Vuitton a Hermès, boli vytvorené počas tohto časového obdobia v histórii a práve tie značky boli prispôsobené tým, že najšťastnejší milovníci kabelky ako tenký denný nos. zabalí veľký úder v štýle.

Existujú súbory Poche Louis Vuitton a verzia Goyarda, ktoré nesú rovnaké meno, ale pre tých, ktorí chcú dosiahnuť tento bez námahy, sú tiež menej doslovné, vzhľad, vzhľad, ktorý sa podobá tomu, ako je S taškami podobnými vreckom navždy trendom, nie je čas, ako je súčasnosť, aby ste sa do tohto vzhľadu zapojili. Je to ten, ktorý som vždy chcel dosiahnuť, ale nikdy som nemal odvahu ju vytiahnuť. Ale viete, čo hovoria, nie je čas ako súčasnosť, však?

Louis Vuitton Poche Files Portfolio Case 39
cez módu

485 dolárov

Goyard Senat Pochette mm
cez módu

850 dolárov

CELINE TRIOMPHE CANVAS VACH
cez módu

470 dolárov

Držiteľ súboru Saint Laurent
cez módu

500 dolárov

Leave a Reply

Your email address will not be published.