Šťastný Halloween!

Príspevok bol ľahký, pretože Vlad a ja sme teraz v New Yorku. Stretli sme sa s niektorými úžasnými dizajnérmi (s ktorými sa všetci čoskoro stretnete!) A robíme nejaké veľké nakupovanie. Budeme mať úžasné veci, ktoré vám čoskoro ukážu !!!

Strávenie Halloween v NYC je niečo iné. Videli sme množstvo pracujúcich ľudí na Wall Street v kostýme a niektorí ľudia sa zdali byť v kostýme, ale je to pravdepodobné, že ich každodenný odev. Dnes večer sa vydáme do dolu do East Village, aby sme sa pozreli na Halloween Parade, ktorý som počul, je neuveriteľné a rovnako ako scéna z videa Thrillera Michaela Jacksona.

Takže keď zverejnenie zostane dnes svetlo, prinesieme vám dve úžasné halloween farebné tašky. Keby som to mal po svojom, vybral by som si senzačný Hermes Kelly v Orange Swift. Avšak prešívaná taška Chloe Heloise vám prináša postriekanie Orange na slávnosti a Jimmy Choo Rio Hold prináša potrebnú čiernu. Úprimne povedané, Orange je farba, ktorú uvidíte všade okolo na jar, takže sa zmocnite nejakej oranžovej farby! A čierna je vždy v tom, bez ohľadu na to, ako je horúca šedá, čierna nikdy nevyjde. Získajte tašku Orange Chloe Heloise v zdriemnutí za 1225 dolárov a čierny Jimmy Choo Rio v zdriemnutí za 1395 dolárov.

Čo robíte všetci pre Halloween ?? „

Leave a Reply

Your email address will not be published.