Marc Jacobs Boho tkané Hobo

Je smiešne presne to, ako sa šesť mesiacov využívať na koncepciu vecí na úpravu kabelky. Keď som prvýkrát videl lemované tašky na výstave dráhy Marc Jacobs Spring 2010, bol som si trochu istý. Poskytol som oveľa viac času oboznámený s dizajnom, ale ako sa mi páčia tašky. Nie som si istý, či je to od tej doby, čo som jednoducho skončil na ich existenciu, alebo keďže k nim mám skutočnú náklonnosť, ale rozhodnem sa pre ňu.

Mnohým prototypovým príkladom tejto zbierky je tkaný Hobo Marc Jacobs Boho, ako aj ja verím, že je to tiež najsilnejší. Domnievam sa, že som mal pravdu, keď som predpovedal vo svojom predbežnom vyhodnotení tašiek, že okrajov by bol trochu skrátený pre maloobchod, ako aj to, čo umožňuje ilúzii baskety vrecka, aby sa dostala do centra pozornosti bez výroby závesnej kože rozptýlenie.

Pre mňa je schopnosť tejto tašky vyrábať elegantnú koženú verziu slamy, ktorá drží takmer všetku svoju remízu. Slamené tašky od hlavných dizajnérov môžu byť nepríjemne drahé, rovnako ako by som radšej zaplatil oveľa viac za tkanú koženú verziu akýkoľvek druh dňa v týždni. Farebná variácia v dvoch vrstvách kože je najlepšia – jemná dostatočná na to, aby si udržala trochu prirodzený farebný profil, avšak stále odlišný na to, aby ste chceli presne zistiť, ako sa taška skonštruovala.

Potom je tu predmet okrajov. Je to jeden prvok tašky, na ktorý sa mnohí ľudia sťažovali, avšak odhlásené v kontexte priblíženia sa k teplému počasiu, vyzerá to správne a zábava namiesto trochu hlúpe, ako to bolo počas septembrovej dráhy (možno iba A bit bit). Páčilo by sa mi, keby bol popruh vrecka kože namiesto nylonového popruhu, určite sa však bude cítiť celkom pohodlne na ramene. Kto teda bude prvý, kto vyzdvihne jeden z nich? Získajte s Bergdorfom Goodmanom za 1795 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.