Chloã © etty Small Brushed-Leather Hold

Po najdlhšiu dobu som priradil chloã © s vreciami na nosenie. Trvalo mi chvíľu, kým som si uvedomil, že Chloã © tiež vie, ako urobiť vynikajúce spojky. Možno to bolo trochu úzko zamerané na mňa. Ale hej, uvedomil som si chybu svojej cesty a teraz očakávam najrôznejšie úžasné tašky z Chloã ©, nielen to, na čo som pôvodne zvykol.

Môj názor sa začal meniť, keď som minulý rok na jeseň a nedávno pokračoval v recenzii Chloã © Iris Strass Chrochet Chrochet Chrochet Chrochet Chrochet. Takže som sledoval oveľa viac neuveriteľných výtvorov a našiel som ešte ďalšie, ktoré sa mi naozaj páči.

Slovo, ktoré sa mi naďalej objavuje v mojej mysli pri kontrole chloã © etty Small Brushed-Father Hold, je pôvab. Toto držanie má koženú kožu, zlaté zipsové upevnenie pozdĺž prednej a korálkovej obloženiu zlata. Neviem o tebe, ale často sa odchádzam od všetkých zlatých alebo strieborných tašiek. Pre mňa môžu vyzerať, že majú príliš veľa. Je to skoro ako trochu nadmerne. To však nie je ani na diaľku blízko tomu, čo tu máme. Namiesto toho sa každý zlatý prvok odohráva z nasledujúceho úžasne. Je to, akoby každý zlatý prvok víril a krúti sa s ďalším v najlepšom unisone. Otvorte zadržanie a nájdete čiernu kožu, ktorá nepochybne ponúkne tmavý kontrast k trblietkám, ktorý vidíte na vonkajšej strane tašky. A predstavte si, s tým, s kým by to mohlo dobre fungovať – ​​tony! Prejdite cez sieť Net-A-Porter za 1265 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.