L.A.M.B. Ultrafialová kožená taška Briolette

Je to už nejaký čas, pretože som vyhodnotil L.A.M.B. kabelka. Nerobí sa to zámerne. V celej realite sa cítim pozerať na L.A.M.B. Vrecká každý deň. Milujem prezeranie tejto značky, ktorá sa vyvíja. Tašky nie sú iba hlasné a nepríjemné, sú skutočne nositeľné.

Zatiaľ čo vrecká sú nositeľné, stále robia veľmi zreteľné vyhlásenie. Z väčšej časti by ste mali vedieť, že nebudete mať nudnú čiernu tašku. Aj keď je taška v L.A.M.B trochu nízka Design World, stále zabalí dosť úder.

Udelil L.A.M.B. Ultrafialová kožená taška Briolette nie je niečo, za čo by som dosiahol, môžem oceniť jeho dizajnérske prvky. Na prvý pohľad som si myslel, že taška bola vyrobená z patentovej kože, ale v skutočnosti to tak nie je. Absintský dizajn kože má kontrastné detaily zipsu. A naozaj, kedy ste naposledy mali tašku s kožou „Absinthe“? Môj odhad nikdy nie je. Opäť tak jedinečný. K dispozícii je odnímateľný pohľad na popruh (6 ″ kvapka), zatvorenie snímky a taška je potiahnutá bavlnenou faille. Táto taška je len niečo iné bez toho, aby ste boli príliš vonku pre vás milencov konzervatívnej kabelky. Nie zlé. Nákup prostredníctvom Saks za 195 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.