Deň matiek si vyberá pre našich 10 preferovaných televíznych matiek všetkých čias

skvelých vecí vecí, ktoré upozorňujú naše kultúrne vnímanie materstva, čo to znamená, ako aj to, ako to vyzerá, avšak televízia je zďaleka jednou z najúčinnejšie. Ak ste v mojom veku, pravdepodobne ste vyrastali s Roseanne, Peggy Bundy, ako aj Lorelai Gilmore vo svojich televízoroch, s občasnými obchádzkami Nicka v noci, aby ste si prezreli Carol Brady, jún Cleaver a Morticia Addams. (Morticia bola vždy moja obľúbená.)

Bez ohľadu na váš vek, s najväčšou pravdepodobnosťou ste dobre oboznámení so všetkými týmito fiktívnymi mamičkami; Ich postavy a štýly sú tak dobre nakreslené. Nižšie, v prípade tohto víkendu Deň matiek sme zostavili nejaké výbery z kabelky pre mnohé renomované matky spoločnosti Home Entertainment World.

Morticia Addams „Addams Family“
Alexander McQueen Legend Bag
2 195 dolárov cez Saks
Vyberanie tašiek pre niektoré televízne matky je trochu zložitejšie, Morticia však bola najvýznamnejšou bezbožnou partiou. Programu, ktorý priniesla Black McQueen.

Fotografie cez neoficiálne stránky domácnosti Addams

Jún Cleaver „Nechajte to Beaver“
Mark Cross Hadley potiahnutý Rattan Bag
2 476 dolárov cez Matchesfashion.com
Jún je platonickým dokonalým perfektným domácnostiam v domácnosti; Ako taká by priniesla niečo prim, štruktúrované a úplne ladylike. Typ tašky, ktorú by ste mohli vziať na záhradnú oslavu, kde ľudia jedia sendviče prstov.

Foto cez Bloomberg

Carmela Sopran z „Sopranos“
Saint Laurent Sac de Jour Bag
3 950 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter
Mavové manželky ako trochu zvieracej tlač, ako aj toto je verzia, ktorá sa hodí k svojej fiktívnej kráľovnej.

Foto cez TV sa mi páči tak čo?

Lucille Bluth z „zatknutého rozvoja“
Hermès kelly taška
Lucille si neustále uvedomuje status, ako aj pre niekoho, kto sa zúfalo snaží zachovať obraz peňažnej nádhery, urobí to iba Hermès.

Foto prostredníctvom zatknutého pokroku wiki

Marge Simpson z „The Simpsons“
Paula Cademartori Dun Dun Bag
1 480 dolárov cez Matchesfashion.com
Margeho animačný svet je vyrobený z výrazných, jasných farieb, ako aj z tašiek Paula Cademartori. Je to ideálny estetický zápas.

Foto cez Huffington Post

Betty Draper of „Mad Men“
Dolce & Gabbana vyšívané korok, ako aj taška na hadie
3 495 dolárov cez Saks
Betty je rozhodne nespotrebná dáma so slnečným šatníkom zo 60. rokov, aké som kedy videl; Kontrast je taký fantastický, že rozumiete tomu, že niečo kompenzuje. Ak by nejaký druh tašky mohol dočasne zdvihnúť dámu z nevoľnosti v domácnosti v domácnosti, je to toto.

Foto a USA Today

Peggy Bundy z „ženatý s deťmi“
Fendi paillette baget
2 686 dolárov cez Matchesfashion.com
Peggy nikdy nepochopila, keď stačilo, stačilo, ako aj Fendi zvládne, aby vytiahol tento vzhľad s veľkými ponukami, skvelých farieb a nejako skvelých štýlov.

Foto cez imgkid

Lorelai Gilmore z „Gilmore Girls“
Marc Jacobs Incognito Bag
2 100 dolárov cez Nordstrom
Lorelai bola vždy prísne džínsové a tričká typu typu, ako aj ja mimoriadne pamätám, že jej prináša počas prehliadky často tašku Marc Jacobs Blake. Keby to bolo dnes, upgradovala by sa na tento.

Foto prostredníctvom ahoj vyzeráš pekne

Roseanne Conner z „Roseanne“
MIU MIU DENIM MALÝ SATCHEL
1 450 dolárov cez Saks
Ak vám povie „Roseanne“, je to jedna vec, ktorú vám prezerá obrázok Google, je to, že bola dáma, ktorá použila veľké džínsové džínsy. Keď domácnosť vyhrala v lotérii v neskoršej sezóne, rád by som veril, že sa o to rozpadla.

Foto prostredníctvom Viacom

Carol Brady z „Brady Bunch“
Kabelka Veld Raffia
128 dolárov prostredníctvom antropológie
„The Brady Bunch“ má jednu z najznámejších estetík v televíznej histórii; V tomto okamihu sa to prakticky cíti ako obdobie. Vzhľad 70. rokov je späť obrovským spôsobom, ako aj tento taška charakterizuje vek tak dobre, že by s najväčšou pravdepodobnosťou prešiel zhromaždením v šatníkovom oddelení späť v ten deň.

Foto cez imgkid

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.