Nosili by ste kabelku s farebným hardvérom?

Balenciaga Pocklock totes v čiernej alebo zelenej, 2077 dolárov cez zápasy

Som obrovským nadšencom tašiek Balenciaga známych, ako aj menej známych, ako aj často, objavujem sa ešte oveľa viac k štýlom, ktoré nie sú motorárskymi štýlmi, ktoré sa nezdajú tak početných zbraní. Nechápte ma zle, ale moja preferovaná taška, ktorú som kedy vlastnil, je denná taška Balenciaga, pretože sa pýtam, že sa čoskoro zmení.

Rovnako však mám veľké množstvo podobných tašiek, ako sú visiace zámky Balenciaga, ktoré nepodávajú príjmu značke skôr ako tašky Moto, avšak sú však nádherné doplnky. Na tomto štýle sa mi veľmi páči, je trochu červené skloviny na fronte, ktoré ma prinútilo veriť hardvérovému možnostiam, ako aj o tom, ako málo z nich máme ako súčasných spotrebiteľov príslušenstva. Zlato, striebro, zvetrané, lesklé. Možno, trochu pištoľ alebo matná čierna, ak budeme mať šťastie. Prečo nemôžeme mať oveľa viac farieb?

Verím v tento problém už niekoľko dní, ako aj tu je to, čo som doteraz prišiel. Po prvé, verím, že je pravdepodobne problém s odolnosťou. Ak sa to týka špičkových tašiek, veľa hardvéru, ktorý vidíte, je solídne, rovnako ako povrch nie je maľovaný ani pečený. Keby ste to videli na polovicu, bola by to podobná farba celá metóda. Vďaka tomu je oveľa viac odolné voči vzhľadu opotrebenia, pretože povrch je presne rovnaký ako čokoľvek, čo je pod ním.

Na druhej strane je sklovina maľovaná a zahrievaná na tuhú látku nad kovom, čo znamená, že je zvyčajne mäkší a oveľa pravdepodobnejší, že bude nosiť, ako to, čo je pod ním. Rovnako ako preto, že materiál pod nimi je iná farba, je to pravdepodobnejšie, že opotrebenie bude zrejmé pre majiteľa tašky, ktorý sa nemôže brať tak láskavo k týmto typom nedokonalostí.

Po druhé, pravdepodobne existuje aj problém s nositeľnosťou. Pretože spotrebitelia sú tak využívaní na videnie hardvéru iba v hŕstke farieb, stavím sa, že veľké množstvo žien bude mať trochu odolnosti voči konceptu jasného hardvéru, ktorý je v kontraste s farbou ich tašiek. Osobne zbožňujem podobné veci, ale dokážem pochopiť, prečo taký silný vzhľad nemusí mať trvanlivosť, že mnohí klienti hľadajú pri nákupe nákladnej tašky. Je to ako neónové šnúrky – budem ich nosiť celý deň, každý deň, ale chápem, že tu budem mať zvláštny vzhľad tu rovnako ako tam. Najpravdepodobnejšie neprekvapí nikoho, že sa mi páči ekologická a Red Balenciaga. Nosili by ste všeobecne živý hardvér alebo najmä v tejto taške? Nákup s zápasmi za 2077 dolárov v čiernej aj zelenej farbe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.