Ušetrite, minúť, spluge: Neutrálny python

sme to už uviedli, rovnako ako to znova uvádzame: Python je významný pre pád. Nebol som drvivým zástancom mnohých vzhľadov Python v sezóne, je však pre mňa ťažké odmietnuť dobrú, prírodnú neutrálnu pythonovú tašku. Krása Pythonu je pre mňa v inherentnej štruktúre pokožky, ako aj vzoru, ako aj v závislosti od tašky, ktorá sa blúdi, rovnako ďaleko od toho, čo môže pokaziť zábavu. To je dôvod, prečo pre naše najnovšie uloženie, výdavky, Splurgy sme vybrali tri tašky Python (alebo Python-Embossed) v troch rôznych nákladových bodoch, aby sme predviedli prírodnú krásu materiálu.

Zachrániť

Lauren Merkin Allie vyrazila Python Clutch, 250 dolárov cez Neiman Marcus
Samozrejme, najlepšou metódou na kúpu vzoru za primeranú cenu je získať spojku, ako aj Lauren Merkin je kráľovnou lacných večerných tašiek. Zložte ju do dennej tašky a potom ju po práci vyberte.

Utrácať

Kate Spade Nadine Snake Print Crossbody, 695 dolárov cez Neiman Marcus
Zriedka som videl syntetickú pythonovú tašku tak krásnu ako tento – vzor je správny, tón je správny, rovnako ako to bude trvať veľa ľudí, ktorí nie sú exotickými odborníkmi na kožné kože. (A naozaj, kto je exotickým expertom na pokožku? Nie veľa ľudí.)

Štrbina

Prada Python Frame Tote, 4450 dolárov cez Neiman Marcus
Dobre, takže toto je obrovský skok nákladov z možnosti Kate Spade, avšak to sa objaví, keď idete od vyrazenej kože do skutočnej veci, najmä v sezóne, keď je Python to, čo si všetci želajú mať, ako aj Prada bola jednou najsilnejších zástancov materiálu na dráhe.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.