Halston Heritage TIE Dye Sac Bag

Pravdepodobne ste videli krásne zakrpatené šaty v hodvábne a drese v poslednej dobe v špičkových obchodných domoch a po lepšej kontrole ich zistíte, že sú Halston Heritage. Halston sa v podstate vracia, v čele rôznych skupín ľudí, ktorí chcú len obnoviť prácu značky. Šaty fungujú. Rovnako ako som fanúšikom mnohých vecí kvetinových detí, bohémskeho, ako aj trochu zvláštne, prestanem pracovať presne, aby som videl, ako sa toto halston dedičstvo kravaty farbiva vak zapadá do zvyšku novej zbierky.

Iste, existujú nejaké neuveriteľné kravaty zafarbené šaty a ríšky, sú však saténové a absolútne atraktívne aj luxusné. Táto taška je plátno, priatelia. Je tu malý rozdiel. Moje nepríjemnosti, keďže stranou nedostatok kontinuity, som fanúšikom tohto „vak“. Rovnako ako áno, je to „vak“, nie „vrece“. Je zrejmé, že je to oveľa štýlovejšie.

Vďaka stranou si robím srandu, je to veľmi taška, ktorá dáva pláži a dodáva vášmu moderným čiernym bikinám, ako aj obrovské slnečné okuliare. Svojím spôsobom, napriek drsnej látke, ju zobrazuje na pláži alebo jachta, skôr krásu kravaty farbiva, a nie zvýrazňuje jeho zemitosť. To je však to, čo bol Halston o bezstarostnom, boho kráse a luxus. Nákup s Shopbop za 195 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.