Botkier Bowie Satchel

, pre mňa je to veľa, aby som mal hnedú tašku; Ako farbený nositeľ čiernej vlny jednoducho nenájdem veľa užitočného pre farbu v mojom každodennom živote. Keď som tento víkend vyčistil šatníc s plneným skrzom, našiel som presne dva kusy hnedého oblečenia a jeden bol zvyškovým šatám z mojich zúfalých pokusov o rozmanitosť oblečenia, zatiaľ čo som stále pracoval v marketingovej kancelárii Veľké letovisko.

Napriek tomu sa mi páči Botkier Bowie Satchel natoľko, že niekto je na ceste ku mne, keď hovoríme. Odtieň hnedej (naozaj ťavou) a línie tašky sú také dokonalé, že som nemohol odolať. Navyše, farba je dostatočne ľahká, že ju môžem ľahko spárovať s mojimi nekonečnými stojanmi čierneho oblečenia.

To, čo ma rýchlo pritiahlo do tašky, samozrejme boli prúžky kože napredu. Sú tak elegantné a architektonické a môžem s primeranou istotou povedať, že som v nedávnej minulosti nevidel kabelku s podobným dizajnom. Je to vzhľad, ktorý je skutočne jedinečný, a to nie je niečo, čo je ľahké prísť na preplnenom trhu s súčasnou kabelkou (stačí sa spýtať niekedy Botkier-Copiers CC Skye).

Rovnako ako všetky tašky Botkier, s ktorými som sa stretol, materiály použité v tejto taške sú špičkové. Získate to správne množstvo slouch bez obetovania trvanlivosti, čo je dôležité, pretože pravdepodobne budete chcieť túto tašku použiť na dlhú dobu. Kúpte si Botkier za 595 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.