Diskusia o blogu: Chceli by ste kabelku vlasov pre domáce zvieratá?

Snažím sa byť čo najviac otvorená, ale skutočne ťažko. Narazil som na toto video a musel som sa s vami podeliť, keď som videl, že je to veľmi zaujímavá blogová debata. Pet Groomer, Danelle Nemec, našla mnohých jej klientov, ktorí priniesli svoje perzské mačky a požiadali, aby sa ich vlasy oholili. Danelle Nemec si myslela, že je odpadom, aby sa perzské vlasy dostali do nádoby na odpadky, a tak sa rozhodla zmeniť vlasy mačiek na kabelku. Potom, čo si požičala otočné koleso od priateľa, začala otáčať vlasy do priadze a potom pletela priadzu z vlasov mačky do kabelky.

Takže … kde mám začať? To je také čudné. V prípade začiatočníkov sme s Vladom veľmi alergickí na mačky, a hoci jej webová stránka tvrdí, že tašky sú hypoalergénne, nemal by som šancu, že naše krky, ktoré sa na to nepučajú. Len som si nedokázal predstaviť, že z vlasov psov z detských psov som si vyrobil tašku a nepovažoval som to za strašidelné. Na druhej strane mám skrinku plnú vriec vyrobených z množstva zvierat vrátane; Baránok, krava, python, jašterica, aligátor a krokodíl. Robí mi to pokrytec? Je to však také odlišné, že máte koženú tašku v porovnaní s kabelkou na vlasy pre domáce zvieratá. Pozitívne je, že získanie vlasov mačke vôbec nepoškodí a ona jednoducho používa to, čo by sa nakoniec hodilo do koša.

Danelle German hovorí, že majú „ľudí EWW“ a „AWW People“. Pokiaľ ide o tieto tašky, určite som v kategórii EWW. Jeden komentátor povedal, že jej kabelka na vlasy pre domáce zvieratá urobí dobrú pamiatku, keď jej mačka zomrela, a to mi malo zmysel. V tejto poznámke by však niekto odišiel kúpiť vrecko na vlasy od domáceho maznáčika, ktorý nie je ich? Mám toľko otázok, ale cítim, že všetci túto rozpravu vezmú pekne na ďalšiu úroveň v sekcii komentárov. Webová stránka Catty Shack Creations Danelle German

Poďme na blogovú debatu: Čo si myslíte o kabelkách vlasov pre domáce zvieratá?

Leave a Reply

Your email address will not be published.