Kate Moss pre Longchamp Zebra Pony Polonchon Glloste Carry

Kate Moss, dizajnér kabelky? Zdá sa, že to Longchamp myslí. Dlhodobá dohoda s francúzskou značkou nedávno debutovala pod svojím štítkom, ako aj som presvedčená, že jej kabelky úplne preukazujú dôležitý módny princíp: Nie každý, kto má vynikajúci osobný štýl dizajnér.

Samozrejme, je pochybné presne, koľko zapojenia mal Moss v taškách, ako je Kate Moss pre Longchamp Zebra Pony Pononchon Glloste Tote, avšak v každom prípade nie sú také pôsobivé. Nie je to tak, že sú zlí, ale takmer mu však chýba charakter, aby to bolo pozoruhodné, nebolo tu pripojené slávne meno. Nejako dokonca aj táto tlač zebra vyzerá trochu nudne.

Dúfal som, že Moss prinesie nejaký čerstvý zips do trochu stabilnej tradičnej línie, ale inak ako toto bitkové číslo leoparda, väčšina tašiek je stabilná kožená duffles, ako aj hobos. Vyzerajú dobre vykonané a trochu luxusne, avšak nie sú nič, čo by Longchamp (alebo akýkoľvek druh tašky) nemohol produkovať bez pomoci supermodelu.

Aj keď, ak by to urobili sami, a len ju len vložili do reklám, pravdepodobne by som o taškách vôbec nehovoril. Vidím, čo si tam urobil, Longchamp. Kúpte si s Luisou cez Rómovu za 1583 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.