Vzorka Bottega Veneta Vzorka, ktorá sa teraz deje v NYC

Jedným z aspektov, ktoré mi veľa chýba, je život v NYC na plný úväzok, je neustály prístup k predaju vzoriek. Býval som z ulice z jedného z hlavných uzlov predajných centier a často som kráčal z práce alebo stretnutie, ktoré naznačovalo, že sa objavuje akýkoľvek predajný predaj, ktorý sa v súčasnosti deje a zachytil bláznivé ponuky. Pre tých z vás, ktorí nikdy neboli pri predajnom predaji: Áno, ceny sú také dobré a áno, musíte to niekedy vyskúšať!

Dokonca aj poprední dizajnéri ponúkajú vzorový predaj, ale často nie sú otvorení verejnosti. To nie je prípad Bottega Veneta, pretože dnes a zajtra, 27. a 28. júla, majú v New Yorku predajný predaj. Tu je vec: značka so mnou nedokázala zdieľať cenové informácie, ale povedali, že akcie sú silne zľavnené. Zajtrajšie zníženie bude ešte väčšie ako dnes, takže zajtra je čas na výber najlepších cien – je to posledný deň!

Vzorový predaj Bottega Veneta sa vyskytuje iba raz ročne a zahŕňa mužov pripravených na nosenie, ženské nosenie, pánske a dámske topánky, mužské a dámske kabelky a cestovné doplnky a malý kožený tovar pre mužov a ženy. Ak ste v NYC, vyrazte a zmocnite sa niečoho dobrého! Všetky tašky v tomto príspevku sú zahrnuté do predaja.

Kedy: Streda 27. júla 10:00 -19:00 a štvrtok 28. júla od 9:00 do 19:00

Kde: Metropolitan Pavillion – 123 West 18th Street

Leave a Reply

Your email address will not be published.