Pozrite sa na túto absurdne drahú (a nudnú) tašku Roberto Coin

, keď som poslal odkaz na tašku zobrazenú vyššie do Amandy, spýtala V spoločnosti Le Cirque a Impulse-Buy Ugly, Overraced Gold a Diamond Kabelky ako my ostatní kupujú slnečné okuliare na eBay? “ Zaujímalo by ma to isté, keď som hľadal oči na toto zlaté a diamantové tašky Roberto. Dostanem sa k jeho dizajnu o niečo, ale pre začiatočníkov, ktorí doslova chodia online a vynakladajú necelých 100 000 dolárov na jednu položku. Robia to ľudia? Chápem, že je to všetko relatívne, ale v tejto miere by ste mohli prakticky začať kupovať domy s niekoľkými kliknutiami myši a mŕtvicou alebo dvoma klávesnicami. Táto spojka ma zasiahne ako prísne osobná štrbina.

Okrem peňazí, poďme hovoriť o samotnom taške. Roberto Coin je známa svojimi špičkovými šperkami, ale táto taška je úplne nudná a keď uvažujete o cene, v skutočnosti je trochu krutý. To, čo získate za 100 000 dolárov, je zlatý a diamantový náramok pripojený k drzej koženej spojke. Je to najlepšie, čo môžeme urobiť?

Nepochybujem o tom, že náramok je krásny. Ale bez ohľadu na to, ako veľmi milujem dobrú kabelku, pochybujem, že by som sa niekedy rozhodol pre 18 kt zlata. Aby to bolo ešte horšie, Roberto Coin sa uistil, že postriekal jeho pochmúrny, diamantový iniciály vpredu a centrum, aby vás všetci vaši priatelia mohli posúdiť za to, koľko peňazí ste premrhali. Do značnej miery je táto smiešna večerná taška plytvaním dobrou kožou, zlatom a diamantmi. Viac informácií cez Coin Roberto.

Leave a Reply

Your email address will not be published.