CC Skye Janey Chain Fringe Hobo

Najprv som si myslel, že CC Skye Janey Chain Fringe Hobo nebolo o čom písať domov. Videli sme veľa nadrozmerných okrajových hobos s dlhými manažérmi a na jeseň/zimu sme videli veľa šedej.

Ale potom som si uvedomil, že slovo „reťaz“ bolo v mene tašky, a uvedomil som si, že sa potrebujem pozrieť bližšie. Keď som to urobil, bol som príjemne prekvapený a pripomenul mi, že diabol je skutočne v detailoch.

Videli sme, že Fringe sa robí v podstate vo všetkých spôsoboch, ako si dokážete predstaviť za posledných pár mesiacov, ale ešte sme to videli v materiáloch bez kože. A úprimne povedané, začal som to unavovať. Bolo to zábavné, keď to trvalo, ale taký zjavný výstrelok zvyčajne zmizne tak rýchlo, ako sa ukáže, a Fringe bol skutočne zrejmý.

V kývnutí na priemyselné trendy v tejto sezóne ľudia na CC Skye kombinovali nápad na ceste von s jedným na ceste dovnútra. Namiesto kože je tenký okraj kovový reťazec v niekoľkých farbách. Musel by som to osobne analyzovať, aby som sa rozhodol, či sa mi páči, ale viem, že milujem, že vyskúšali niečo trochu iné. Šedá koža vyzerá, že sa tiež krásne rozbije. Nákup prostredníctvom Shopbop za 625 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.