Guccify sa s najnovšími taškami Guccy (I)

nie je všeobecne, že sa objavím bez reči, keď sa snažím vysvetliť zbierku tašiek, avšak s najnovšími taškami Gucci, to je presne to, čo som. S týmito taškami som v rozpakoch, okrem toho, že sú tak, dobre … v pohode. Sú veľmi zábavné a veľmi 80. roky, ako aj keby ste sa cítili nostalgicky, existuje dôvod, prečo-grafická tlač na týchto taškách na hranie na slovách bola ovplyvnená logom SEGA. Nebudem tu sedieť a predstierať, že sa mi tieto tašky páči, pretože mi pripomínajú moju mladosť. Som dieťa z 90. rokov, ako aj realita, musel som Google „Sega“, aby som zistil, čo to je. Keď som posielal posielal svojmu bratovi – pravdivé dieťa 80. rokov, narodené v roku 1980 – obrázok tašky, ako aj uviedol, čo vám to pripomína, že ho najprv uviedol, že to nevedel, avšak s včasným vyhlásil, že to urobil Vyzerajte ako logo SEGA. Dostal to Gucci? Nie som si však nerozhodnutý, avšak tomu, čo chápem, je to, že som mierne konzumovaný týmito zábavnými, prakticky galaktickými taškami, ktoré sa zaoberajú, ako aj vyžadujem jeden, ako je môj život, závisí od toho.

Gucci vyrobil niekoľko tašiek, okrem iných zábavných kúskov, ako sú odevy a tenisky, ako súčasť tejto zbierky, aj keď sme zastrelili malý vzad na tašku, ako aj portfólio. Portfólio je silné a robí obrovské vyhlásenie, avšak môj preferovaný kúsok tohto koláča inšpirovaného SEGA je malým záberom na tašku, ktorú sme zastrelili. Zatiaľ čo interiér tejto tašky je malý (je poškodený do dvoch malých priehradiek s extrémne tenkým vnútorným stredným vreckom na zips – mám tvar v slnečných okuliaroch, ako aj malá situácia karty spolu s niekoľkými ďalšími rôznymi vecami), funguje dobre Pre mňa od týchto dní – ako som už uviedol, som úplne zefektívnil, čo prinášam každý deň.

Guccyho vezme na tašku, ale páči sa mi to, rovnako ako chcem nosiť toto leto dlhé leto s mojimi preferovanými džínsami, základnými odpaliskami, ako aj teniskami alebo sandálmi. Páči sa mi presne, aká zábavná je, ako aj podmanenie tejto tašky. Rozumiem však, že to nie je pre každého. Guccy vzatie na tašku má nastaviteľný remienok, takže sa dá použiť na prevzatie alebo krížový kríž. Táto kovová kožená taška je potiahnutá hodvábom a zvýraznená starožitnými hardvérmi tónovanými paládiom. Všeobecné rozmery sú 7 ″ H x 6,5 ″ W x 3 ″ D, pretože môžete získať opravu hviezdnych očí za 1 790 dolárov prostredníctvom Gucci.

Ďalej sme sa skvele pozreli na portfólio Guccy. Portfólio Guccy, ktoré sú ovplyvnené starodávnymi kníhmi Florentine, je vyrobené z kože a zvýraznené kovovou výtlačkou zlata, rovnako ako jej bitový súrodenecký taška. Portfólio pripomína pokrývky viazaných na kožu, ako aj keď nechápem, či by som na to veľa využil, je to skutočne skvelé vyhlásenie pre najlepšieho človeka. Portfólio má gussetovaný, akordeónový tvar, s hornou časťou klapky a vyrytým uzáverom zámku. Táto skladba je určite pre ženu (alebo chlapa!), Ktorú chce vidieť rovnako dobre. Všeobecné rozmery sú 8,5 ″ H x 12 ″ W x 1,5 ″ D, ako aj predáva za 3 400 dolárov prostredníctvom Gucci.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.