Čo by ste od nás chceli vidieť počas tejto doby?

Keď tu sedím priamo z pohodlia svojej mladosti, som takmer v rozpakoch. Pred mesiacom, dokonca pred dvoma týždňami, kto si mohol predstaviť, že budeme žiť uprostred skutočnej pandémie? V nedeľu som odišiel z NYC na predmestia, aby sa sám za kraličenie, ako aj pomoc, aby som zastavil šírenie Covid-19. Keď som prechádzal cez most Williamsburg a opúšťal svoje cenné New York, miesto, na ktoré som hrdý na telefonovanie domov, sledoval som, ako mesto panoráma zmizne za mnou, ako som pochopil, že život, ako chápeme, by nikdy nebol rovnaký. Život by existoval iba pred koronavírusom, ako aj po živote.

Keď žijeme v limbu, ktorý je koronavírus, vyzerá to, že svet bol pozastavený. Socializácia sa zastavila, obchody, reštaurácie a iné podnikanie sa zastavili, ako aj napriek pravde, že je to všetko mimoriadne skutočné, sú chvíle, keď sa cítim, akoby som žil v striedavej realite. Od niekoho, kto je zvyčajne celkom kĺbový, sa napokon zkladám na živobytie, som zistil, že nedokážem vysvetliť, čo sa deje. Stále opakujem slovo šialené pre ľudí okolo mňa – je to jediné slovo, ktoré môžem využiť na vysvetlenie, čo sa deje. To, čo sa práve na svete deje, je skutočne šialené.

Megs sa podelila o svoje myšlienky na Coronavirus aj začiatkom tohto týždňa, ako aj ako povedala, všetci sme v tom spolu. Sme tu pre vás, keď práve prechádzame po svete, chceme urobiť to najlepšie, aby sme vám slúžili, naša lojálna komunita. Takže dnes by sme chceli, aby ste nám zanechali komentár, ako aj pochopte, čo by ste od nás chceli vidieť v nasledujúcich týždňoch aj v mesiacoch. Diskusiu sme otvorili trochu začiatkom tohto týždňa, radi by sme však počuli od vás viac! Takže ak je niečo konkrétne, chcete vidieť viac (alebo menej!), Znížte nám nižšie uvedenú poznámku. Počas tejto doby zostaňte bez rizika a starajte sa o svoje domácnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.