Givenchy Maxi Nightingale Tote

Môžeme na chvíľu hovoriť o Givenchy Maxi Nightingale Tote? Máme šancu pozrieť sa cez desiatky obrázkov celebrít každý deň v nákupe, aby sme vytvorili Bagthatstyle, a za posledné dva týždne sa táto krásna taška ukázala oveľa viac s oveľa viac celebritami ako akákoľvek iná taška, ktorú si pamätám, pretože sme začali, pretože sme začali, pretože sme začali, pretože sme začali stránka.

Hilary Duff, Vanessa Hudgens a Ashley Tisdale sa našli s taškou v priebehu niekoľkých dní od seba, s malými módnymi fanfármi, aby ich povzbudili, aby ich videli, že ju nosia. Aký je teda dohoda?

Začínam mať pocit, že Givenchy je iba jednou obrovskou taškou IT preč od skutočne výbuchu do hlavného prúdu doplnkov, a určite by si to zaslúžili. Táto taška v noci je samozrejme nádherná, ako každá z ich nočných miest. A je to oveľa viac hrania s mladými výrobcami vkusu ako v minulosti v taškách.

Nie som si istý, čo ju katapultovalo k takejto popularite, s výnimkou toho, že tieto dievčatá, ktoré majú ľahký prístup k tak mnohým tašiek, sú trochu chorí pri nosení vecí, ktoré sa ľahko nachádzajú v akomkoľvek špičkovom obchodnom dome. Givenchy tašky nie sú určite zriedkavé, ale sú oveľa viac mimoškolské cesty ako ponuky tejto sezóny od Louisa Vuittona alebo Gucciho. Zdá sa, že všetky tieto hviezdičky sa snažia vyrezať svoj vlastný štýl (ok, takže Vanessa Hudgens a Tiz vyrezávajú rovnaké) a taška od ultra luxusného dizajnéra s tonami tvrdých módnych kreditov môže byť iba Čo si lekár objednal. Nákup prostredníctvom Barneys za 2175 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.