AKTUALIZÁCIA: Dostal som svoj sv. Laurent Bag

, nebojte sa, nemám žiadne otázky alebo dilemy o mojej taške Saint Laurent. Som tu, aby som vám povedal, že som sa rozhodol, a rozhodol som sa ísť s vašimi cennými radami a vymeniť si môj python-embossed sv. Laurent Monogramme Rameny Bag za verziu s rozlíšenou Croc! Vlastne som sa rozhodol pár dní po tom, čo som tento príspevok vymenil za tašku, ale dôvod, prečo vám trvalo tak dlho, aby som vám dal aktualizáciu, bolo to, že som práve dostal svoju verziu CROC začiatkom tohto týždňa.

Keď som vošiel späť do butiku, môj obchodný zástupca nebol prekvapený, že ma videl. Vedel, že mám zmiešané pocity týkajúce sa textúry, ktorá je v pythone, a skutočne chcel, aby som bol spokojný s mojím nákupom. Povedal, že s radosťou spustí moju výmenu, ale že moja taška bola v súčasnosti vypredaná a očakávali, že na konci mesiaca príde ďalšia zásielka. (V tomto okamihu to bol prvý februárový týždeň a ja som sa krútil, keď som počul, že musím počkať mesiac.) Aj keď to nebola optimálna situácia, o svojom obchodnom zástupcovi nemám nič iné ako dobré veci. Keď som čakal, informoval ma o stave svojej tašky každý týždeň.

Teraz, keď som nosil tašku na pár dní, som rád, že som počúval svoje črevo a všetkým vám a vymenil si tašku za textúru, o ktorej viem, že sa dobre nosí. Som tiež rád, že som sa rozhodol, keď som to urobil, pretože som skontroloval webovú stránku Saint Laurent začiatkom týždňa a textúra s obsahom Croc už nie je k dispozícii. Určite mám šťastie a je to vďaka vám všetkým.

Ešte raz vám ďakujem za všetky vaše príspevky a nezabudnite zostať naladení, aby ste sa pozreli na to, čo sa zmestí do mojej novej tašky, čoskoro!

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.