PUPREFORUM ROWUP – 25. januára

Neuveriteľné, nie? Január sa rýchlo blíži ku koncu a február sa zdá byť oveľa bližšie, ako by mal byť. Možno sme zaujatí, ale myslíme si, že je to úžasný čas na prestávku a užiť si posledné januárové kolo. Tento týždeň je veľa, čo vidíme, a vieme, že vás poteší veľkolepé očné cukrovinky, od tašiek pre trénerov až po motýle, ktoré pre vás po skoku čaká. Poďme na to!

Nič nie je také predvídateľné ako nepredvídateľnosť a počasie v tejto sezóne dokazuje, že príslovie je úplne pravdivé. Jedným z doplnkov, ktoré ľahko prechádza medzi ročnými obdobiami, je, samozrejme, šál a žiadny dizajnový dom drží sviečku v Hermès, pokiaľ ide o Pochety, Carrés, šály a akékoľvek ďalšie variácie témy. Šarfové vlákno na jar 2013 bolo tento týždeň skutočným vrcholom grafu a ako vždy sme v pokušení vstúpili dovnútra. Člen Julian.f minulý týždeň ukradol show s týmto vynikajúcim odhalením. V tomto vlákne sú yardy a yardy ohromujúcich hodváb, zastavte sa a chytia horúčku!

Spolu s mnohými členmi Purseforum neustále sledujeme verné hodinky na jar 2013 na celom fóre pre správy, predbežné fotografie a samozrejme odhaľujú. Vlákno trénera 2013 nás už nejaký čas láka a v poslednej dobe sa členovia hnuli do Legacy Duffle Clubhouse. Páči sa nám, ako táto línia v tejto sezóne predstavuje bohaté nasýtené farby trénera. Chcete trochu chuti? Pozrite sa na to, o čom sa musí Sandyclaws zdieľať. Pokiaľ ide o zvyšok vlákna, tu je náznak: dve vrecká sú často lepšie ako jedno – ale vedeli ste to, však?

Len pre zábavu sa často pozrieme na niť na nechty v podskupine na nechty, aby sme videli svetové výtvory na nechty našich členov. Celú cestu z Chorvátska, člen Pandora_5 zverejnil tento sladký vzhľad a MRSPPS s týmto príspevkom usmial na našich tvári. A nezabudnite na obchody s lakmi na nechty a kradne vlákno, aby ste skočili (alebo posunuté) vašu zbierku na rok 2013!

Všeobecné nákupné podskupiny drží poklady alpty pre výhodných poľovníkov. Členka Lizzyq bola obzvlášť šťastná vo svojich nálezoch a zdieľala niektoré fotografie vo vlákne z druhej ruky. General Shopping Subforum je pokladom informácií o témach, ako sú predajné nákupy, predaj a dohody u maloobchodníkov na celom svete, dizajnérska spolupráca a ešte oveľa viac.

Vieme, že je to bolesť, ale áno, daňový čas je na nás. Daňové vlákno z roku 2012 sa chystá zahreje, pričom členovia zverejňujú otázky a získajú odbornú daňovú pomoc a smerovanie. Áno, daňový čas je bummer, ale nie je úžasné vedieť, že členovia Pureforum majú chrbát? Evolúcia Purseforum do cieľa životného štýlu odmenila svojich členov mnohými ďalšími cennými zdrojmi a medzi nimi je toto očarujúce vlákno, že ste šťastní bez peňazí. Veci, ktoré milujete okolo svojho domáceho vlákna, nás vždy oceňujú domov – tento ohromujúci návštevník kvetinovej záhrady Round -Andround nám pripomenul, aby sme zastavili a cítili ruže. Užite si týždeň, všetci!

Leave a Reply

Your email address will not be published.