Podivné Longinské návyky na TPF? Vyskúšajte toto

, čo je opravené! Pochopte nám, ak zažívate akýkoľvek typ ďalších problémov, ktoré sa prihlásia na fórum.

Riešili sme nepretržitý problém, keď členovia Purseforum majú problémy s prihlasovaním na fórum. Je zrejmé, že fórum si nepamätá jednotlivé mená, heslá a úprimne povedané, nenecháva ľudí dovnútra. Nie ste si istí, čo sme všetci urobili, aby sme softvérovú aplikáciu fóra naštvali, ale určite nám poskytuje a početné ťažké obdobie!

Vlad sa na tom snažil dlho pracovať a videl metódy na pomoc ľuďom. Nanešťastie sa nezdalo, že by problém vyriešil pre všetkých zakaždým. Teraz však člen TPF vyskúšal niečo, ako to fungovalo, nielen pre ňu, ale aj pre niekoľko ďalších členov. Ak ste mali aj ťažký čas s fórom, skúste tip nižšie a pochopte, či to funguje. Dúfame, že to urobí, rovnako ako v ideálnom prípade to nejako vyrieši bolesti hlavy a problémy pre všetkých!

Ak máte problémy s prihlásením, dokonca aj vyskúšajte webový prieskumník, Firefox, Safari, Chrome, skúste tip tu: Prejdite všetku metódu na spodnú časť primárnej stránky PurseForum. Modifikácia Obrazovka z tekutiny TPF na TPF Mobile. Prihláste sa na mobilnú verziu pomocou svojho individuálneho mena a hesla. Potom prejdite späť do spodnej časti stránky a modifikáciu späť do verzie TPF Liquid.

Pochopme, či to funguje alebo či stále máte problémy. Skontrolujte tiež toto vlákno fóra, aby ste zverejnili komentáre alebo otázky.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.