Burch na pláži

Naša neuveriteľná stážistka Anna mala možnosť stretnúť sa s Tory Burch minulý mesiac, aby sa ukázala ukážku a diskusie so samotnou Tory. Zatiaľ čo Vlad a ja sme nemohli urobiť túto udalosť, Tory Burch nám poslala niektoré z jej obľúbených tašiek z jej novej zbierky, aby sme skontrolovali. Dovoľte mi začať tým, že hovorím, že tašky, ktoré sme dostali, neboli niektoré z tašiek na logo Burch, ktoré som očakával. Keď som otvoril krabicu, som našiel nové ocenenie a lásku k taškám Tory Burch.

Každá z troch tašiek, ktoré sme poslali, sa ľahko vidím na sebe. Zatiaľ čo Tory Burch sa stal známym pre svoj znak podpisu, nie je moje najobľúbenejšie vidieť na taške. Ale Tory rozšírila svoju líniu a hoci stále vidíte, že tieto tašky sú z konzervatívnej Burch, nie sú nadmerne logofénové.

Tory Burch Ambroise Hobo je jedným z niekoľkých vybraných tašiek na plátno, ktoré som si mohol predstaviť, že som si kúpil nejaký čas. Canvas sa javí ako ľahký materiál, s ktorým sa dá pracovať, ale problém s plátnom je pre mňa, že ukazuje opotrebenie a špinu tak veľmi ľahko. Farby na tomto hobo neukazujú nečistoty tak rýchlo a zrkadlové aplikácie sú ideálnym dotykom spolu s koženým lemom. Jediným spôsobom, ako si uvedomiť, že táto taška je konzervatívna Burch, je z pripojenia T na konci remienku. Nákup prostredníctvom spoločnosti Bloomingdale’s za 495 dolárov.

Toto je môj obľúbený z troch! Tory Burch Drištoľový uchopenie slzy je zdobené detailmi kovových dlaždíc. Je to úplne iný koncept, ako je veľa spojok, a ja ho zbožňujem! Dlaždice sú pripevnené na vrchu zasklenej kože. Ak ste videli recenziu, ktorú Amanda urobila v tejto spojke, uvidíte, že verzia v Bloomindale’s sa líši od verzie, ktorú sme museli skontrolovať. Náš mal klapku na vrchole s klasickým symbolom Burch. Páčilo sa mi, ako to bolo nastavené, rozpadlo dlaždice a trochu sa zmenilo. Ale výhoda verzie na Bloomingdale’s je, že na taške nie je logo podpisu. Nákup prostredníctvom Bloomingdale’s za 375 dolárov.

Kombinácia potlač slonovinového pythonu s kontrastným koženým lemom je čistá a krásna na spojke Tory Burch Matthias. Ideálne množstvo hardvéru zlata sa zmesi s textúrovanou kožou hadom. Milujem exotické kože, ale v niektorých prípadoch je dobre vykonaná tlač nielen oveľa ekonomickejšia, ale je tiež robustnejšia. To bol jeden z tých tašiek, na ktoré ste sa museli pozorne pozrieť, aby ste videli, že bol vytlačený Python, nie skutočná pokožka Python. To je značka dobrej výtlačku. K dispozícii je zatvorenie magnetickej klapky, podšívka Khaki Linen a vrecko na zips.

Kúpte si prostredníctvom Tory Burch za 495 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.