Versace vyrába tašku, ktorá sa mi páči za cenu, ktorú nemám

, nie je známe, že sme najväčšími podporovateľmi Versace na našich stránkach, ale v poslednej dobe sme sa cítili teplejší. Viem, že niektorí ľudia túto značku absolútne milujú, ale Donatellove doplnky takmer vždy prechádzajú cez okraj zjavného bohatstva; Často sú príliš ozdobení podľa môjho vkusu. Avšak, keď som videl Versace Structured Had-Effect Leather Tote, cítil som sa skutočným vzrušením. Iste, celkový dizajn je jednoduchý, ale Pythonova tlač spolu s sfarbením výkriku „Výpis z pádu“. (Tiež kričí „Valentino Fall 2011“, ale to je úplne ďalší príspevok.) Smutnou správou je, že PurseBloggers, máme problém: cena.

Keď popis čítal hadí efekt a cena ukázala 3 995 dolárov, bol som si istý, že existuje chyba. Možno misy? Ale nie, faux povrchová úprava tejto tašky je vytlačená na koži; Nie je to exotická pokožka Python. A bez ohľadu na to, koľko vám chcem povedať, že Versace to napravuje, značka stále dostáva svoje ceny.

Versace Structured Had-Effect Leather Tote, 3995 dolárov cez Net-A-Porter

Ako môže značka, ktorá strávila posledných niekoľko rokov, keď nás pomýlila vo vlastnom príslušenstve, požiadala, aby sme zaplatili 4 000 dolárov za koženú tote? Názov Versace nemá dostatok ťahu vo svete kabelky, aby sa mohol opýtať týchto cien, a neviem, kto pôjde von a skutočne ho minúť. Myslím, že by ste museli naozaj, naozaj, naozaj milovať dizajn a ja nie. Iba sa mi to páči.

Nechápte ma zle, toto je tvorba Versace, ktorá sa mi páčila predtým, ako si uvedomil, že to bola Versace. Kráľovská modrá, hnedá a krémová farebná kombinácia krásne tečie spolu. K dispozícii sú dve horné rukoväte a odnímateľný ramenný popruh pre ľahké použitie. Bol som rád, že som videl, ako je kľúča strapca, ktorý je odnímateľný, a hoci zvyčajne nie som fanúšikom z nich, pridáva sa, s touto taškou funguje. To, čo stále nefunguje, je cena. kúpiť cez zdriemnutie za 3 995 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.