Celebrity sa púšťajú do práce s Tomom Fordom, Louisom Vuittonom, ako aj Loewe

, je vo vašom šatníku niečo, čo ste skutočne vystrašení, že ste sa obliekli alebo priniesli strach, jeho hodnota sa okamžite odpisuje? Kim Kardashian vytiahla niečo zo svojej kolekcie kabelky, ktorá sa pred siedmimi rokmi objavila na PB. Je to jedinečná taška Hermès, ktorá je pravdepodobne rýchlo v hodnote šiestich postáv, ako som trochu šokovaná, že ju na jeden deň vytiahla z trezoru. Toto je taška, ktorú jej deti budú s najväčšou pravdepodobnosťou bojovať vo vzdialenej budúcnosti. Alebo možno nie, pretože to obsahuje strašidelné kreatívne vykreslenie svojej nahej mamy? Možno je to taška, ktorú jej mladí ľudia niekedy budú šťastne vydávať na najväčšieho uchádzača. Iba čas ukáže.

Kim Kardashian
Tu je Kim Kardashian, fotografovaný mimo hotela Ritz v Paríži, prináša vlastný Hermès Haut à Courrred maľovaný umelcom George Condo. Kim bol nadaný tento HAC od Kanye všetkých metód už v roku 2013.

Nakupujte hermès tašky cez módu

Sienna Miller
Sienna Miller bola spozorovaná, priniesla krásnu balónovú tašku Loewe, zatiaľ čo sa stretávala so svojím otcom Edwinom Millerom v New Yorku.

kúpiť teraz cez Farfetch

Heidi Klum
Tu je veterná Heidi Klum, ktorá sa zameriava na filmovú Ameriku Got Scale s geniálnou smaragdovou ekologickou taškou Gucci Marmont.

nakupujte Gucci Marmont tašky tu

Sofia Vergara
Sofia Vergara je posledným prírastkom do zostavy posudzovania amerického Got Talent. Práve tu podáva správy o sudcovej službe s Tomom Fordom Hollywoodom.

kúpte teraz

Kendall Jenner
Kendall Jenner priniesol trochu tašku Prada Nylon na obed Al Fresco s kamarátmi v západnom Hollywoode.

nakupujte tašky prada tu

Radosť Corrigan
Herečka/Model Joy Corrigan priniesla túto kovovú ružovú fendi Zucca Mia tašku na predstavenie oslavy pre neobvyklé Jamesa, módnu šperkovú líniu Kristin Cavallari.

nakupujte fendi tašky tu

Cynthia Bailey
Nakoniec máme originálnu domácnosť Cynthia Bailey, plavba s Los Angeles Worldwide Flight Terminal s Louis Vuitton Onthego Tote. Tento štýl sa skutočne rozbehol – nedávno som si všimol tento presný štýl na náručí žien, ktorá bola všetkou metódou vonku tu vo Walla Walla.

Nakupujte Louis Vuitton Bags Via FashionPhile

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.