Proenza Schouler Spring 2012 Floral PS1

Svet kabelky, máme problém. Položil som sa na zákaz tašky od mojej nedávnej Celine a Chanel Bag Hauls (recenzie všetkých, ktorí majú čoskoro prísť). Dokonca som nahlas uviedol nahlas, ako aj Vlada, že by som si ešte nejaký čas nekúpila ešte jednu tašku. Potom Proenza Schouler zopakovala to, čo urobili minulú sezónu: poskytovali exkluzívne predobjednávky na nadchádzajúcich taškách, ktoré sa zhodujú s ich módnou prehliadkou, ako aj s Proenza Schouler Spring 2012 Floral PS1, nazýva moje meno tak šialene.

Mám pocit, že potrebujem túto tašku. Potrebujem, aby som prišiel do môjho šatníka a tiež sa vzdal svojich inak ľahkých možností. Žltá, tyrkysová, ako aj kombinácia čiernej kvetinovej tlačovej tlače proti hnedým koženým akcentom vyzerá tak zasnená, že som určite po prvom pohľade na polynézskom úteku. Rovnako ako keby ma kabelka dokázala cítiť takto, som špecifický, že môj život bude oveľa príjemnejší (a módny).

Pomôžte mi, pomôžte mi prísť na medzeru v mojom zákaze tašky s vlastným uložením, aby som si mohol predobjednať túto tašku a maznať sa s ňou celú jar, ako aj leto. Nákup prostredníctvom Proenza Schouler za 1 855 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.