Podrobný pohľad na kazetovú tašku Bottega Veneta

sa cíti ako oveľa dlhšie, ale už len viac ako rok, čo Daniel Lee debutoval pre Bottega Veneta, počas sezóny Milána Fashion Week 2019. Rozdiel v estetike značky sa pocítil okamžite a Leeove nové návrhy prijali redaktori, ovplyvňovatelia a celebrity takmer okamžite. Zdalo sa, že cez noc sa Daniel Lee stal názvom módy pre domácnosť. Zatiaľ čo teraz každý pozná humbuk okolo vrecka, ktorý bol predstavený na jar 2019 (ešte pred debutom dizajnéra), v súčasnosti je tu ďalší vreckovka, ktorá je v popularite v popularite. Zadajte: Bottega Veneta čalúnená kazetová taška.

Čalúnená kazetová taška je zábavné, nepredvídateľné zvraty na kultovej intrekciato väzbe Bottega Veneta. Lee nie je cudzí inováciám, berie predkladané domové kódy a moderne ich opätovne predstavuje. Najprv debutoval prehnanou tkanou iteráciou klasického domu pre predbežnú fall 2019, pomocou reinterpretovanej maxi Weave na obrovských taškách, tote a chlopňovej taške. Teraz poznáme túto klapkovú tašku ako kazetovú tašku a bola to nasledujúca sezóna, keď sa fanúšikovia zamilovali do svojho sesterského štýlu: čalúnená kazeta. Dnes robíme hlboký ponor do tohto neuveriteľne chtíča hodného dizajnu.

Čalúnená kazetová taška je rýchlo rozpoznateľná vďaka jej nafúknutej a vankúšovej tkanej kože a zreteľnej zlatej triagulárnej sponke. Zatiaľ čo verzie žalovaných sú neuveriteľne vyhľadávacími, sú to kožené verzie, ktoré kradnú show. Lambsinská koža je úžasná – je to maslová mäkká a pružná s miernym leskom. Aj keď je čalúnená kazetová taška k dispozícii iba v jednej veľkosti, možnosti sa líšia od tlmených neutrálov po zábavné farby, takže ak ju máte radi, je to pre vás pravdepodobne verzia.

Čalúnená kazetová taška beží na menšej strane, pretože väčšina jeho objemu je zaberaná čalúnená koža, vďaka čomu je vnútornejší priestorový priestor, ako sa môže objaviť. Je to stále slušná stránka pre vaše každodenné potreby, ak dokážete zefektívniť to, čo nosíte. Vo vnútri je vrecko na zips a celkové rozmery vrecka sú 7 ″ L x 10,2 ″ W x 3,1 ″ d. Riadok je nastaviteľný, aby sa vrecko mohlo nosiť krížom alebo cez rameno.

Riadok sa dá zastrčiť aj vo vnútri, čo umožňuje ruku prepravovať kazetu ako spojku. Je však potrebné poznamenať, že by to vážne znížilo vnútornú kapacitu. Čalúnená kazetová taška je zakončená magnetickým uzáverom, o ktorom sa hovorí, že pravda je trochu zložitejšia na prevádzku, takže buďte dajte pozor! Môže byť ťažké otvoriť sa, ale je úspešný pri udržiavaní vrecka zatvoreného a zabezpečenia vašich cenností. Kúpte si koženú verziu za 2 800 dolárov alebo za semišovú verziu za 2 700 dolárov, obidve sú k dispozícii prostredníctvom Bottega Veneta.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.