PUPREFORUM ROWUP – 1. marca

potešený 1. marca! Prvý jarný deň je vzdialený tri krátke týždne a nemohli sme byť šťastnejší. Vitajte v prvom kole Purseforum za marca. Tento týždeň strávime nejaký čas pozeraním na zázraky v šperkovej skrinke, najmä v dvoch vláknach, ktoré skutočne zahriali chladný a svieži večer s množstvom iskry. Budeme sa tiež nahliadnuť do niektorých farebných tašiek a doplnkov Saffiano, potešením z očarujúceho vintage nálezu Céline a žasnite nad tým, čo urobili niektorí kreatívni kresťanskí Louboutin majitelia s topánkami. Všetko to začína nižšie, tak poď a užite si!

Na mnohých miestach je stále dosť chladno, aj keď jar je určite v dohľade. Mnohé z nás vrstajú na teplo, ale v šperkovej skrinke „vrstvenie“ preberá úplne inak, čo naznačuje naše vrstvenie a stohovanie. Všetci sme milovali eklektický a veľkolepý súbor PurplePinky. Medzitým Etk124 spárovala Cartier Love Bangle s krásnym monogramovým náramkom od svojho manžela a Foxgal nám ukázal skvelý zásobník vrátane Leah Alexandra, Pandora a Hèrmes. Navštívte vlákno pre oveľa inšpiratívnejší vzhľad, bez ohľadu na to, čo pre vás má počasie.

Keď už hovoríme o šperkoch, licenčné poplatky a ich šperky boli tento týždeň neuveriteľne zaneprázdnené. Keď sme sa zastavili, rýchlo sme videli prečo! Člen Aristokrat nás veľmi veľkoryso zaobchádzal so zbierkami, ktoré by sa mali považovať za verné. Milujeme toto vlákno nielen pre vynikajúce šperky, ale aj pre vzdelávanie, maličkosti a históriu. Vyššie uvedený náhrdelník bol uvedený do prevádzky v roku 1928 Maharajahom z Patialy z vlajkového obchodu Boucheron v Paríži a tento fascinujúci príbeh je oveľa viac vo vlákne.

Ďalším novým prírastkom, ktorý sme videli tento týždeň, je fantastická súprava nadaná Wallis Simpsonovi od vojvodu z Windsoru, ktorý vás určite opustí, ako to bude tento romantický cigaretový puzdro, ktoré mu Wallis dal v roku 1935. Dúfam, že sa vám to potešíte rovnako.

V trénerovi je nový klub! Objavili ste klubovňu Saffiano? Táto priepastná vlákna má poklady s nádhernými taškami z tejto koženej línie a určite zostane populárne počas celej sezóny. Robin taška Cupcakegirl spárovaná s jej ultrafialovou kabelkou urobí úchvatný pár a Pureobsessedrx predviedla svoje krásne medové telefónne kríž na vážené publikum. Roundup Pravidlá vedia, že milujeme modrú farbu a nebudeme prekvapení, že sme prešli cez kobalt Small a CrazyForCoach09 Cobalt East/West Tote J9Mllover. Aká je tvoja obľúbená farba Saffiano? Existuje veľa na výber!

Fanúšikovia Céline dostali tento týždeň skutočnú pochúťku, keď člen Misinformasian odhalil toto vintage kúzlo v červenej farbe, ktoré sa dá nazvať iba úplne dokonalým. Mali by sme zablahoželať spoločnosti MisinformaSian k tomuto úžasnému nálezu a sme tak vďační, že sa s nami podelila. Ďalším vláknom v Céline s množstvom akcií tento týždeň bolo trio vlákno; PrettyMonkey26 žartoval, že jej mačka sa zdá byť trochu žiarlivá, keď dostane novú tašku, a my sme jej verili! Pozrite sa na jej odhalenie jej nového trio sólo na slnku a zistite, či súhlasíte. Keď sa chystáte na Céline, nezabudnite navštíviť vlákno ukážky jesene 2013, kde nájdete nejaké inovatívne návrhy obuvi a bootovania, ktoré určite upúta vašu pozornosť!

Subforum Christian Louboutin je bezpochyby najobľúbenejšou destináciou obuvi na Pureforum. V tomto obrovskom a rušnom podformáte sa nachádza množstvo mnohých vlákien, ale žiadna nepredstavuje kreativitu milovníkov topánok PurseForum, ako je vlákno DIY (do-it-yourself), teraz v druhom vydaní. Radi vidíme, čo milenci Louboutin skončili so svojimi topánkami, či vdýchnite nový život do starého páru alebo bábiky do nového páru pre špeciálnu príležitosť. Kryštály alebo látka sú zvyčajne médiom voľby pre tieto výtvory, takže si predstavte naše prekvapenie, keď sa Girl X rozhodol skončiť s vyčerpaným párom dezolletových patentov, ktoré nemohla nosiť. Nechceme pokaziť prekvapenie, ale povedzme, že topánky, ktoré si predstavovali vyššie, začali svoj život ako obyčajná farba zvaná Camel Jazz. Oakenfoldgoddess odviedla úžasnú prácu „Strassing“ tieto čerpadlá Lady Lynch s kryštálmi Swarovski a výsledky sú určite nevyhnutnosťou. V tomto vlákne je veľa krásnych topánok, nezabudnite spadnúť, keď ste v CL podskupine!

Prajem vám skvelý týždeň!

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.