Svätý Laurent robí svoju vlastnú verziu Hermes Birkin

koncom minulého týždňa, dostal som text od priateľa a pýtal som sa, či som videl „New Saint Laurent Birkin“. Tento dobrý priateľ, ako aj ja zdieľam (negatívne) pocity týkajúce sa inovatívneho režiséra nového svätého Laurenta Hedi Slimane (a Cathy Horyn s nami súhlasí, takže sa z toho cítim celkom skvele), takže som pochopil, čo čaká na konci odkazu Zahrnuté v texte by malo hodnotu aspoň samolibá, aj keby to nebolo také očividné, ako navrhol. Ukázalo sa však, že Svätý Laurent Sac de Jour Carr je skutočne taký očividný roztrhnutie.

Pre Slimane to nebol obzvlášť skvelý týždeň. Jeho najaktuálnejšia zbierka, horúca horúčka s senom, ktorý bol ovplyvnený základnými sartoriálnymi inštinktmi známych bláznivej osoby Courtney Love, bol v podstate každým módnym filmovým kritikom, ktorého publikácia by mu umožnila štát tvrdo nepriaznivé veci. Bolo to zlé; Oveľa horšie ako jeho predchádzajúca zbierka, ktorá získala trochu dôležité potešenie, ale stále sa javilo ako niečo, čo môže predstaviť, že bude produkovať Saint Laurent. (Nezahŕňajte Yves, aby vás nezastrelil ysl pr.) Aj ja som veril, že je to zlé, rovnako ako sa mi páči grunge. Vlastním niekoľko párov bojových topánok. Napriek tomu tam nič nevidím.

V tejto fáze hry boli Slimaneho dodatky k línii kabelky Saint Laurent Rodinným príslušníkom Bright Spot. Štýly sú zvyčajne hodné odloženia, avšak len kvôli tomu, že sú značkou s bzučiacim menom za ňou, sa museli ponúkať, kým sa bzučiak nevypracoval. Dovtedy som skutočne dúfal, že Slimane sa zlepší v celej kabelke. Táto taška však ukazuje trochu sľub.

Vyzerá to, že sa obťažuje, aj keď sa obťažujem popisovať všetky detaily roztrhané priamo od slávneho Hermesa Birkina; Rovnako môžete vidieť zatvorenie opasku, gussetový štýl, clochette (drží rozhodujúci zámok, presne?), Ako aj proporcie pre seba. Možno je oveľa dôležitejšie to, čo sa odpredalo od tradičného dizajnu: akýkoľvek typ zmyslu pre špičkovú úroveň alebo štýl. Nie je to konkrétny úsek, ktorý by uvádzal to isté z väčšiny Slimane’s Saint Laurent, ktorý je pripravený na nosenie.

Ak som vás nedokázal odradiť, cítim sa bezplatný, aby som si pomocou Rómov vyzdvihol túto tašku za 2 950 dolárov pomocou Rómov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.