Katy Johnson, ako aj jej vintage inštruktorka Crossbody

Sme dnes späť s čerstvou splátkou Pursepeople, naša séria s skutočnými ľuďmi, originálnymi taškami a originálnymi príbehmi. Dnes uspokojujeme Katy Johnsonovú, inovatívnu inovatívnu nezdvolosť z New Yorku v New Yorku, kde dnes stále býva. Katyho dobre milovaná vintage inštruktorská taška zaujala naše oko nielen preto, že inštruktorka vintage trendy trendy obrovský čas, ale odkedy ju používa tak dobre. Rozprávali sme sa presne o tom, ako táto taška prišla do Katyho života a skončila sa stálym kamarátom na desať rokov. Vyskúšajte úplnú funkciu nižšie!

Meno: Katy Johnson
Povolanie: editor videa na voľnej nohe/koordinátor projektu
Býva v: New York, NY
Taška: Vintage Inštruktor Crossbody

Taška

Nezabartujem jednu nedeľu v lete pred strednou školou, moja mama ma vzala na špeciálny výlet na Grand Market NYC, ktorému som v tom čase nerozumel, je najstarším blším trhom v New Yorku. Trh, ktorý veľa v nedeľu roka založil na trávniku verejnej inštitúcie na Upper West Side, bol v roku 1982 založený skupinou rodičov, aby získali peniaze pre svoje detské školy. Vždy sa mi páčilo blšie trhy, predaj trávnika, ako aj obchody s šetrným, takže som sa toho dňa mal na niečo zvláštne, ale presne som nerozumel tomu, čo. Moja mama nás tam vzala s niečím istým, aby som sa dostal do nášho bytu, ale pamätám, že neobjavila, čo hľadala.

Na našej metóde mimo trhu sme prešli predajcovi s vintage odevmi a príslušenstvom. V tom čase sa najväčšia skúsenosť, ktorú som mal s myšlienkou „vintage“, sa točilo okolo a prosil svojich rodičov, aby ma nechali požičať si staré oblečenie. Avšak, keď som chodil do môjho prvého ročníka strednej školy, mal som vrodenú túžbu začať kontrolovať sebavyjadrenie svojimi odevmi a začal som pochopiť, aké by to mohlo byť kurátorom vlastného šatníka, aj keď na extrémnom, nekone -Existenčný rozpočet.

Takže moja mama, rovnako ako som sa rozhliadla okolo tohto rušného kempingového stanu vintage nálezov, a potom som identifikoval túto dobre milovanú karamelovú koženú tašku. Mám tendenciu pripisovať pocity neživým objektom, takže som si istý, že som sa rozhodol, že taška nejako volala, v odhodlanej požiadavke veľkému domu. Verím, že moja mama zaplatila 65 dolárov za tašku, ktorá by v tom čase bola pre moju mamičku veľmi veľa, avšak časť mňa verí, že chápe, že to budem mať navždy. Moja mama mala vždy svoju vlastnú zbierku tašiek inštruktorov, ktorú som absolútne túžila, ako aj ja som vždy obdivovala a snažila sa napodobniť jej štýl. Týmto spôsobom sa objavenie tašky cítilo trochu ako osud, rovnako ako kývnutie na moju čoskoro, mladú dospelosť.

Trvalý spoločník

Páči sa mi jej základná silueta, jej trvanlivosť, ako aj jej adaptabilita; Presne to, ako sa to so mnou transformuje, keď sa môj štýl transformuje. Ako niekto, kto sa pravidelne obáva, že prepisuje veci, páči sa mi presne to, ako veľkoryso dokáže držať toľko, alebo tak málo mojich vecí, ako aj presne to, ako to robí takou bezpečnou metódou so sponou na otočenie podpisu. Obzvlášť som ocenil presne, aké odpustenie bolo s mojimi dospievajúcimi rokmi, keď som ho znížil na zemi, alebo zoškrabal ho proti balvanu v parku, zatiaľ čo som so svojimi priateľmi dostával rovnako ako dospievajúce starožitnosti. Páči sa mi presne to, ako to zostáva ako odpustenie ako kedykoľvek predtým, dokonca aj desať rokov, keď to bude mať.

Rád využívam túto tašku veľa na jeseň. Môj odev je spárovať mäkký hnedý tón batožiny proti nepriehľadným čiernym panču, rozšírená malá sukňa, orezaný sveter, môj vyskúšaný, ako aj skutočné strieborné prstene, ako aj starú veľkú džínsovú bundu marlboro môjho otca, ktorá obsahuje opotrebovaný hnedý kožený golier. Páči sa mi prízvuk s mäkkou, veľkou šatkou, ktorá sa bude chrániť proti vánku, alebo ktorá sa dá voľne prepojiť okolo popruhu vrecka ako príslušenstvo k odmenám.

A reliable Carryall

I always have some variation of a rusty red lipstick in my bag, something that I can spruce myself up with in a restaurant shower room or on the subway, as well as I like a lip product that can be utilized as a blush too. I keep a little comb with me normally for the exact same reason; just in situation I want to freshen up. as well as I always try to keep a pen in my bag. I discovered that from my dad. You never understand when you may requirement one.

Leave a Reply

Your email address will not be published.