Michael Michael Kors Charlton Crossbody Bag

Michael Michael Kors Charlton Crossbody Bag má správu pre vás všetkých, rovnako ako to takto: „Pozrite sa na Mah Bucklllle.“ Dobre, takže technicky to nie je pracka, je to pushlock, avšak preto, že peňaženky nie sú vnímajúce bytosti, dúfam, že mu odpustíte, že využijete nesprávne slovo.

Napriek (a možno odvtedy?), Prevýšené pushlock, táto bitová taška prechádza skôr dlhou metódou – ako aj za cenu dobre južne od 200 dolárov, je to ešte jedna vynikajúca voľba pre tých, ktorí si ešte musia kúpiť trend minibagov.

Keďže tieto bitky skončili oveľa viac a oveľa populárnejšie, objavujú sa v iných štýloch, ako je neo-Bohemský vzhľad, ktorý začal tento trend. To sa v konkrétnom prípade zdá byť skutočne tradičné-koža je hrubá, budova je to, čo by ste očakávali od vrecka vo väčšom rozsahu, ako aj dokonca aj nadmerný hardvér má konvenčný tvar.

Kvôli štýlu by táto taška bola vynikajúcou metódou pre niekoho, kto má netradičný vkus na integráciu extrémne „teraz“ tvaru do jej šatníka. Ponúkalo by to šancu na farebný pop; Nielenže je táto taška k dispozícii v krásnom brusnicovom odtieni, ktorý je tu predstavovaný, ale aj verzia tyrkysovej farby farby. Nákup s Nordstrom za 128 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.