Pufseforum Roundup – 13. augusta

Blue, Sea Foam a Green sú niektoré z mojich obľúbených farieb, napriek tomu nevlastním jedinú tašku v žiadnej z týchto farieb! Takže tento týždeň som sa rozhodol venovať toto kolo na tašky, ktoré by som si želal, aby som mal svoju zbierku. Inšpirácia tašky niekto? Mimochodom, ak ste nový v Roundups Hello a Vitajte, dovoľte nám dať vám utekanie. Tieto zaokrúhľovanie sú vyrobené z vysoko kurátorského výberu fotografií uverejnených našimi vlastnými členmi TPF ich vlastných tašiek. Každý týždeň čítame fóra a vyberieme si časť nášho obľúbeného obsahu a prinesieme vám ho sem. Ak ešte nie ste členom, teraz je čas pripojiť sa, pretože je to úžasné miesto na spojenie s kabelkami z celého sveta. Takže so všetkým, čo už bolo povedané, pozrime sa, čo pre nás tento týždeň čaká!

Lopatka TPF

Začíname deň s týmto úžasným a neformálnym Cabas Tote, ktorý zdieľal náš člen Misskittee v „Čo dnes nosíte kabelku/kabelku?!“ vlákno.

Tento pár nám dáva veľké vibrácie dvojitých problémov! Túto fotografiu zdieľal náš člen futbalu v „Zverejnite svoje * žlté a zelené * chanel položky!“ referenčné vlákno.

Čo sa nemiluje na tejto brokovnici na koni Blue Beauty? Toto sedlové tašku zdieľa náš člen Capucine v „Tvoji Diors in Action!“ vlákno.

Ďalej je táto ohromujúca kazeta Bottega, ktorú zdieľal náš člen BBbaghag v „Bottega Veneta v akcii!“ vlákno. Jednoducho som posadnutý touto farbou!

Tieto pastelové tašky Marmont majú v srdci skutočne zvláštne miesto, zakaždým, keď vidím jedno, ktoré chcem! Tento ľadový gal zdieľal náš člen Moxisox vo vlákne „GG Marmont Bag Club“.

V neposlednom rade je to nádherná Vert Criket Kelly, ktorú zdieľa náš člen Tankertoad v „Rodina zelenej farby … iba obrázky!“ vlákno. Toto musí byť určite jedna z mojich obľúbených farieb Hermès.

Chcieť viac?

Aj keď hovoríme o Hermès, dôrazne odporúčam dobré prečítať si vlákno „Hermès Bag Gang si kupuje až polovicu dodávok“, aby si prečítal zaujímavý príbeh týkajúci sa politiky tašiek. Funguje systém Hermèsovho systému alebo len pomáha na trhu s ďalším predajom pri odcudzení skutočných zákazníkov?

Ďalším zaujímavým čítaním je „je monogram Louis Vuitton príliš okálivý?“ Vlákno, kde členka zdieľa príbeh, ktorý zanechal druhý, keď hádal jej vzťah s jednou z jej tašiek. Myslím, že v živote každého zberateľa tašiek je okamih, keď sme si trochu vedomí našich tašiek, a pamätám si, že som v jednom bode môjho života zažil veľmi podobný pocit. Naši členovia zvážili niektoré úžasné rady a názory. To je všetko pre tento týždeň, uvidíme sa nabudúce!

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.