Noste týchto základných držiteľov, keď chcete opustiť svoju tašku v dome

späť v vysokej inštitúcii, keď bolo úžasné, že si neprinášajte tašku. Tento model sa predovšetkým stal vecou, ​​keď ženy začali dostávať svoje licencie, ako aj každý deň od inštitúcie, ako aj z inštitúcie. Neprinášajte tašku predpokladanú predvádzanie tajomstiev na vaše úplne nové – alebo použité! – Car.

Úžasné ženy sa vopred idú Louis Vuitton Essential vrecká okolo inštitúcie s obedovými peniazmi vo vnútri, ako aj svoje tajomstvá visiace z okraja. Nedával som v vysokej inštitúcii, takže keď mi nebolo poskytnuté vrecko ako darček „Práve som dostal svoju licenciu“, v Paríži neskôr som si kúpil jasne červený LV monogram Vernis Essential Petouch. Chápem praktickosť takého trochu produktu, ktorý je teraz oveľa viac ako kedykoľvek predtým.

Nákup potravín som odišiel dvakrát, pretože pandémia začala, rovnako ako zakaždým, keď som prijal extrémne opatrenia, ktoré opúšťajú čokoľvek, ako naznačujem čokoľvek v dome alebo v aute. Moje kabelka, ako aj telefón zostali doma, rovnako dobre, ako som si dokonca zložil bundu, ako aj nechal som ju v aute, pretože by som ju neplatil okamžite. Keď som vošiel do obchodu, jediná vec, ktorú som priniesol, bola situácia karty s mojou kreditnou ratingovou kartou vo vnútri, ako aj moje tajomstvá.

Aj keď nevyužívam taký produkt, ako je tento, keď som v meste, pre prímestskú miestnu je to užitočné. Pandemická alebo nie, nevyhnutná situácia v oblasti karty je dôležitým pochôdzkom pre ženy, ktoré prinášajú väčšie tašky alebo tote, ako aj matky, ktoré nosia okolo plienkových tašiek so svojím životom vo vnútri. Nižšie je uvedených 8 možností, ktoré spôsobujú, že chytenie a ďalšie štýlové.

Louis Vuitton Essential Holder (210 dolárov)

Situácia karty Gucci Ophidia (480 dolárov)

Chanel prešíval situáciu esenciálnej karty (535 dolárov)

Situácia esenciálnej karty v tvare srdca Saint Laurent (495 dolárov)

Držiteľ kožených kariet Fendi (490 dolárov)

Situácia karty Marni Essential Chain Card (370 dolárov)

Gucci GG Ultimate Essential Situation (295 dolárov)

Situácia karty Alice a Olivia Regina (135 dolárov)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.