Očarujúce vrecká na jar 2017 spoločnosti Fendi prinášajú jemnosť značky

, keď kolekciu vytvorí Karl Lagerfeld, môžete sa vždy spoľahnúť na množstvo. Minimalizmus prešiel s obdobiami priaznivcov počas dlhej kariéry Lagerfelda, ako aj keď sa niekedy ubytoval tých, ktorí hľadajú jednoduchosť, jeho práca je vždy hĺbková a silne doplnená, čo sa úplne hodí k obom vreckovým značkám, ktoré v súčasnosti Helmy.

Po prvé, v tejto sezóne je Fendi, ako aj tašky značky sa cítili intenzívne, slávne jarné. Medzi zmiešanou kombináciou pastelových pastelov, ako aj kúsok vyšívaných kvetov, ktoré zdobili niekoľko tašiek, nemohol byť jasnejší úmysel spoločnosti Lagerfeld akceptovať štandardné pasce sezóny. Pretože Fendi má vždy trochu výhodu na vyváženie akejkoľvek zastrešujúcej témy, veľa tašiek malo tiež cvočky alebo reťazce, aby im zabránili v pocite po slad-sladko. Metóda bola občas integrovaná, akoby to bolo naznačené, že sa rozčuľujú priamo veľmi veľké japonské dievčatá, čo je podľa všetkých opatrení skvelým vzhľadom.

Prehliadka tiež prominentne predstavovala debut úplne novej tašky na klapku s reťazcom v najmenej dvoch veľkostiach, čo je Fendiho prvý vstup do kategórie Uber-Opopular. Môžete to skontrolovať, ako aj všetky ostatné tašky z relácie nižšie.

[Fotografie pomocou Vogue Runway]

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.