Sezóna Taurus je tu, rovnako ako máme váš bagoskop

Taurus: 20. apríla – 20. mája
Prvok: Zem
Kvalita: pevné
Taška: Chanel Tradičná klapka

Indikácie Zeme sú mimoriadne verné, ako aj spoľahlivé, rovnako ako vy Taurus ste rovnako spoľahliví, ako prichádzajú. Obzvlášť sa staráte o špeciálnych ľudí vo vašom živote, ako aj vtedy, keď máte radi, máte radi tvrdo. Ste hrdí na to, že ste niekým, od ktorého sa môžu iní závisieť, a tiež vám rozumiete svojmu talentu, že ste superhviezdnou hosteskou s najdôležitejšou. Máte vo vás jazdu, ktorá je na rozdiel od toho, ako sa dáva akýkoľvek druh druhého, ako aj vaša požiadavka na úspech v stanovení cieľov, je prakticky rovnako dôležitá ako vaša túžba po jemnejších veciach v živote. Býčania sú chápaní, že si ich želanie oddávať. Či už je to na dovolenke, extravagantná masáž alebo materiálny tovar, Taurus nemá problém, ktorý uvádza, ako aj náklady na niečo, čo chcú. Vyžadujete luxusnú tašku, ktorá je rovnako spoľahlivá ako vy, a preto je pre vás tá dôveryhodná a stále klasická taška Chanel Flap.

Tradičná klapka Chanel je pre vás ideálna, Taurus. Vďaka svojej nepopierateľnej kráse je táto taška ikonou, ktorá je nielen bohatá na históriu, avšak vždy neomylnou možnosťou vďaka použiteľnému tvaru a veľkosti. Táto dôveryhodná taška zostane navždy súčasťou vášho šatníka. Zdá sa, že extravagantná ikona, ktorú naraz siahnete na čas, ako znova, sa zdá, že táto taška nikdy nevyzerá datované, čo je vlastnosť, ktorú si ceníte, pretože radi investujete. Ste mimoriadne ambiciózni, ako keby ste si stanovili cieľ, aby ste mali túto tašku, Taurus, ktorý určite budete.

Aj keď je vaša duchovná farba ružová, vyžaduje si oveľa viac neutrálneho tónu, aby ste sa uistili, že vaša taška zostane vhodná na mnoho rokov, ako aj tento jemný červenavý nahý je váš vhodný výber. Ste silou, ktorú ste počítali s Taurusom, avšak ste tiež stabilným zdrojom pre tých, ktorí rozumejú rovnako ako vy. Nie všetko sa odlišuje od tradičnej chanelovej klapky, ktorá stála skúškou času, ako aj vhodný bez ohľadu na súčasné vzorce alebo výstreky, čo z neho robí jeden z oveľa chránenejších výberov peňaženky. Tauans túžia byť prítomný vo svojich telách, ako aj hodvábne, mäkké jahňacie kože tradičnej klapky Chanel spieva k vašim zmyslom Býk, zatiaľ čo prepletený reťaz oslovuje váš podobný luxus.

Nakupujte Chanel prostredníctvom módy

Leave a Reply

Your email address will not be published.