Oscar de la Renta Taylor Bag

Jeden z posledných kabeliek Oscar de la Renta, ktoré sme pokryli na PurseBlog (iné ako rekapitulácie módnych prehliadok) pred. Ospravedlňujeme sa vám všetkým, že ste opustili Oscara de la Renta z našej stránky a ospravedlňujem sa samotnému Oscarovi, pretože vás milujeme! Teraz je čas na opätovné zavedenie tašiek Oscar de la Renta a prichádza v ideálnom čase. Pretože pred niekoľkými rokmi som si nepamätal, že miloval jeho zbierku doplnkov rovnako ako teraz, takže teraz môžem nadchnúť jeho tvorivého génia.

Vďaka svojmu ľahkému dizajnu, luxusným materiálom a elegantným povrchom nás upútala taška Oscar de la Renta Taylor.

Každý potrebuje dobrú každodennú tašku, je to niečo, o čom často hovoríme na PurseBlog a zameriavajte sa na našich čitateľov. Keď dostanem e -maily s otázkou, aký druh tašky by som niekomu povedal, aby si kúpil, skutočne záleží na tom, čo potrebujete. Taylor sa hodí k definícii každodennej nositeľnej tašky a klasiky. Existuje niekoľko verzií Taylora, vrátane krásnej exotickej pštrosej pokožky, ktorú možno použiť nielen na mnohé ročné obdobia, ale aj mnoho rokov.

Ak chcete do svojho šatníka pridať každodennú tašku, vybral by som si Deersskin Taylor. Všetky taylorské tašky majú ručne vyrábané rukoväte, ktoré absolútne zbožňujem. Krútená rukoväť, vyrobená z kože a reťazca, dodáva ideálny zlom v ľahkom dizajne. V konečnom dôsledku sa dohoda dodáva štýlu bez toho, aby bola príliš moderná. Telo tašky je ľahké a priestranné. Vo vnútri nájdete podšívku loga, vrecko na zips a vrecko na mobilný telefón.

V Deersskini sú k dispozícii biele, červené, čierne a hnedé. K dispozícii je tiež verzia plátna, ktorá dokonale zapadá do trendu prírodných materiálov. A samozrejme existuje pštros, čo nemôžem povedať nič iné ako je mimoriadne nádherné. Medzi posledné dve verzie Taylor patrí Python a skutočne zaujímavá verzia zlata vyšívaného Mosaico. Rozmery tiež spadajú do súladu s myšlienkou, že ide o ideálny každodenný taška, merajúc 16 ″ W x 11 ″ h x 5 ″ d. Čo sa týka, je to, ktorý materiál/farba tašky Oscar de la Renta Taylor je pre vás najlepšia.

Osobne milujem verziu Red Deersskin, pretože červená je ťažko ideálna farba a Oscar si vybral odtieň, ktorý je úplne drzý.

Všetky sú k dispozícii prostredníctvom Oscar de la Renta online. Canvas 1 690 dolárov, Deersskin 1 590 dolárov, vyšívané 2 190 dolárov, Python 2 950 dolárov a pštros 5 450 dolárov.

Deersskin (White) – 1 590,00 dolárov

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.