Táto malá taška Hermès Bolide je úplne prvá z značky, ktorú by som mohol skutočne fotografovať

Hermès je značka, ktorú som vždy teoreticky ocenil ako v praxi. To je hlavne preto, že nie som v správnej daňovej kategórii, aby som premýšľal o nákupe výrobkov značky v prvom rade, čo znamená, že veriť v tašky Hermès v rámci môjho osobného šatníka je trochu priepasť, ako aj od preskúmania tašiek. Čo sa týka mojich vlastných nákupných návykov, nikdy sa to naozaj nevyskytlo. Či už verím, že taška je skvelá, nie je ovplyvnené, či by som ju mohol vlastniť, ak by som si to želal.

Tiež, obrovský dôvod, prečo som nikdy osobne nesúvisel s Hermèsom, je z toho istého dôvodu veľké množstvo ľudí, ako je to: aj pri ich naj náhodnejších taškách majú pre nich tradičnú formalitu, ktorá sa cíti synchronizovaná Môj mimoriadne prepustený a často štýlový osobný štýl. Páči sa mi napríklad Hermès Constance ako dizajn, napríklad si to nemôže predstaviť na mne. Cítia sa ako tašky pre iných ľudí, čo je tiež v poriadku – všetky tašky pre mňa nemôžu byť. Hermès mini Bolide z roku 1923 sa však cíti, akoby to mohlo byť.

Na základe môjho výskumu sa zdá, že tento mini štýl bol úplne predstavený v roku 2011, hoci som ho až nedávno nevidel. To je odvtedy, čo Hermès dlho mal tendenciu udržiavať väčšinu svojich ponúkaných štýlov mimo verejnosti, avšak nedávny redizajn webovej značky, ako aj rast predaja internetu, poskytli ľuďom bezstarostnejšiu mieru záujmu o značku, napríklad ako Ja, šanca objaviť oveľa viac o úplnom spektre produktov Hermès bez osobných pracovných miest, ako aj prepojenia obchodných partnerov, ktoré by až donedávna potrebovali.

Prirodzene, vedľajším dopadom je to, že ľudia ako ja sa môžu stretnúť s menej často chápanými rozhodnutiami, ktoré milujú, ako aj to je to, čo je pre mňa mini Bolid. Je to super jednoduchá taška: iba zmenšená verzia pôvodnej kupolovej satchele, ktorá bola úplne prvým dizajnérom Hermèsom, ktorý bol kedy vyrobený zo zipsu. Okrem svojich dvoch bitových horných rukovätí obsahuje taška aj dlhý tenký ramenný popruh, ktorý je konfiguráciou, ktorá je mimoriadne známa každému, kto žil s trendom mini tašiek za posledných pár rokov.

Pre mňa je to konfigurácia, ako aj rozsah, ktorý je v mojom každodennom živote veľmi užitočný, ako aj malá veľkosť a jednoduchosť tašky, spôsobujú, že sa cítite správne prepustený pre môj život v metóde, ktorú väčšina tašiek Hermès jednoducho čaká. “ t. Bolo by fantastické pre beh pochôdzok, chytiť moju rannú kávu, ísť von, aby som navštívil svojich priateľov, dokonca aj rande v noci, ako aj jemné, aby som nekričal Hermès, zatiaľ čo stále vyzeral úplne luxusne. Interiér je otvorený, ako aj v tonálnej koži, s jedným vreckom na zadnej strane, ako aj o niečo viac ako 7 palcov široké, formoval by moje základy bez toho, aby ma zapadol.

Práve teraz je mini Bolid k dispozícii v Black Mysore Goatsin, ako aj v lýtkovej kože purpurovej Evercolor, ako aj od rozdielu v kožkách, tieto dve farby sú ocenené trochu inak: čierna vás nastaví späť 5 100 dolárov, zatiaľ čo Magenta je 4 975 dolárov. Obidve sú teraz ponúkané prostredníctvom hermes.com.

Hermès mini Bolide 1923 taška
4 975 dolárov cez Hermès

Hermès mini Bolide 1923 taška
5 100 dolárov cez Hermès

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.