Bottega Veneta pokračuje vo svojej vláde ako kráľ jemného luxusu

Predpokladám, že by sa dalo tvrdiť, že na špičkovom masovom trhu existuje jemnejšie alebo luxusnejšie značky, ale len málo značiek získava také veľké sledovanie ako Bottega Veneta, zatiaľ čo Bottega Veneta zatiaľ Stále drží pozornosť takého veľkého publika. Ak sa zaujímate o zdroj tohto úspechu, nehľadajte nič iné ako akordeón Bottega Veneta Rómovia.

Na prvý pohľad sa tento dizajn môže zdať nevyhovovateľný, ale nemôžem si pomôcť, ale ohromte ho s výstavami Bottega v taškách, ako sú tieto, sezóna po sezóne. Spoločnosť tu a tam môže vydať neobvyklú tašku, ale vždy je podporovaná tonami luxusných každodenných tašiek, ktoré by žena mohla niesť ďaleko za bezprostredne.

Pravidelní čitatelia vedia, že je potrebné, aby som sa cítil nadšený z hnedej kabelky, ale podrobnosti sú tým, čo tento dizajn svieti. Nielenže je moja obľúbená časť čierneho tkaného orezania, ale najmä matný hardvér. Prečo nerobí viac značiek tašky s matným hardvérom? To je vážna otázka a ja by som chcel odpoveď. Ak sú matné lak na nechty a matné čierne futbalové prilby úžasné (a sú.), Tak prečo ho móda nevystavila, pokiaľ ide o taký prudký cieľ? Je to druh jemných detailov, ktorý dokáže vyrobiť tašku a je to jedna z vecí, ktorá to robí. Kúpte si cez Neiman Marcus za 2680 dolárov.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.