Real Talk: Nie nedávno vydané tašky mi chytili srdce

ako vášnivý návštevník Purseblogu, ako aj člen komunity Pureforum, trávim veľa času kontrolou kabeliek. Vždy sa pozerám na pôžitok, ktorý vydáva nová zbierka, ktorá prináša vzrušenie z potenciálnej novej tašky, ktorá bude posadnutá. Páči sa mi pozerať sa s obrázkami, ako aj predstavovať si, ako by som presne predstavil každý nový dizajn, sníval som nad miestami, ktoré by som ho priniesol a integroval som ho do svojho života. Musím sa však priznať: za chvíľu som sa necítil hlboký ako nový štýl.

Zakaždým, keď sa vydajú nové zbierky, „oooh“, rovnako ako „AAAH“, sa však nedostanem závislý. Ak ste boli niekedy závislí na taške, rozumiete tomu, čo tým myslím. Nespavosť vyvoláva, zostaňte hore celú noc prenasledovanie tašky online, posadnuté uvažuje o vašom nákupnom pocite, ktorý zahŕňa padanie ako s novým štýlom. Zistil som, že sa pasívne teším z nových tašiek a dokonca ich obdivujem, ale necítil som sa tak známa priľnavosť.

Celine Tri-Color Drobná batožina
cez módu

955 dolárov

Namiesto toho som bol konzumovaný nákupom trhu s ďalším predajom štýlov, ktoré už vlastním, ako aj láskou. Môže sa to javiť ako strašidelný pre niektorých. Prečo je k dispozícii tak veľa dizajnérov a k dispozícii štýly, prečo odkúpiť presne tú istú tašku? Vidím to ako netušiaci, pretože chápem, že taška už zapadá do mojej estetiky, ako aj do životného štýlu. Rovnako to funguje oveľa svedomitejšie, pretože bežne dostávam druhú verziu kabelkovej vopred, než úplne novú, vzhľadom na to, že štýly sú staršie a oveľa viac nasýtené na trhu s ďalším predajom. Ak chcete získať aktuálnu batožinu, môžete očakávať, že zaplatíte príplatok, alebo ak budete mať šťastie, maloobchodné náklady v butiku.

Moja nová (pre mňa) Celine batožina tote

Zorganizoval som si kúpu druhého svätého Laurenta Loulou, pretože som tento rok v lete priniesol moje nonstop. Dokonca som mal na mysli farebnú kombináciu, smaragdovú zelenú glex, avšak kabelka mala pre mňa ďalšie plány. Pri prehliadaní módy neskoro jedného večera som narazil na trojfarebnú malú batožinu v takmer dokonalom stave. Bez váhania som pochopil, že by to bolo moje, rovnako ako som sa pozrel na miesto. Taška sa zobrazuje rovnako, ako je osobne oveľa nádhernejšia, rovnako ako som nebol taký zamilovaný do tašky za mesiace. Už vlastním fantómovú batožinu, ktorá je jednou z obľúbených v mojej zbierke, takže som bol tak nadšený, že som do môjho šatníka pridal súrodeneckú tašku.

Tak čo si myslíte? Objavíte sa, že milujete nové návrhy, alebo idete na tašky, ktoré už pre vás pracujú?

Leave a Reply

Your email address will not be published.