PUPREFORUM ROWUP – 1. októbra

Blue nemusí byť nudný, rovnako ako tento jeseň, naozaj chcem experimentovať s bohatými a silnými farbami, takže som veril, že tento týždeň by sme sa mohli zamerať na jednu z mojich preferovaných farieb Pre chladnú sezónu: elektrická modrá! Pre všetkých vy nováčikov sú tieto zaokrúhľovacie tPF vyrábané z výberu obrázkov zdieľaných našimi vlastnými členmi TPF ich vlastných tašiek, ktoré sme objavili pri čítaní s fórom. Týždenne zaokrúhľujeme niekoľko našich preferovaných snímok a zdieľame ich s vami tu. Ak ešte nie ste členom, teraz je čas pripojiť sa, pretože je to skutočne jedno z najlepších miest, ktoré môžete prepojiť s ľuďmi z kabeliek, ako ste vy. Takže s tým, čo už bolo povedané, pozrime sa, čo pre nás tento týždeň čaká …

Lopatka TPF

Naše prvé vydanie dnes zdieľa náš člen Poorva v „Subtle Epi Club“. vlákno. Gratulujeme k vašej novej koncorde, je to absolútny klenot!

Táto oblaková krása mi poskytuje hlavnú závisť v taške! Zdieľali ho naši členovia Doggiebags v „rodine s modrou farbou … iba obrázky!“ Vlákno, táto taška sa objaví v mojich snoch, som si istý.

Celkový omračovanie zdieľal náš člen SWTSHAN7 v „Post Your Saint Laurent tašky tu!“ vlákno. Táto farba má zomrieť!

Ďalej je tento malý, avšak Mighty WOC, ktorý zdieľal náš člen Faantazy v „Publimite svoje * modré * Chanel produkty tu!“ Odporúčané vlákno.

Teraz, na trochu dlhý čas, sa vám páči táto Le Pilage. Zdieľal ho náš člen Narnanz v „Čo je posledná kabelka, ktorú ste si kúpili? Zdieľajte s nami obrázok! “ vlákno. Táto taška je nádherná!

V neposlednom rade však máme túto modrú krásu zdieľanú našim členom ElectricBluerita v prehliadke „ElectricBluerita Stylish Bag Collezione“. Som celkovo hlupák pre tieto živé mestské tašky!

Chcieť viac?

Ak stále chcete viac hovoriť o taške, nebojte sa. Máme vás zakryté. „Ktorá taška LV by ste radšej dostali hru!“ Vlákno v Louis Vuitton Subforum bolo tak zábavné. Nakoniec, verzia by ste radšej nie sú hrozné!

Tiež, ak ste dodržiavali spolu s podsektorom „prístrešku na mieste“, možno ste videli moje publikovanie „Kedy budete cítiť bezrizikové, prineste si preferované tašky znova?“ vlákno. now that a long time has passed, I wonder, are you all prepared to bring your designer bags, or are you still holding off? That’s all for this week, up until next time, friends!

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.