Putureforum Roundup – 24. apríla

Piatok! Slávny, nádherný piatok! Máme tu, aby sme vás privítali v našom pravidelnom Romp s Halls of Pureforum, kde tento týždeň sme objavili niekoľko úžasných odhaľovaní v Rebecca Minkoff a Céline. Rovnako sme sa vrhli do Proenzy Schoulera a niektorí z našich členov zachytili niektoré vynikajúce nové tašky. Ďakujeme, že ste sa k nám pripojili!

Tento týždeň Miah1000 spadol do Céline, aby predviedol túto úžasnú novú spojku spolu s modelovacími zábermi. (Mimochodom, nezastavil sa v jednom.) Ak chcete vidieť zvyšok, pozrite si toto vlákno. Msaspiringnomad skóroval túto elegantnú batožinu, ktorá k nám prichádza aj so šťastným príbehom!

Všetci presne rozumiete tomu, ako veľmi sa nám páči, keď vidíme slová „okamžité odhalenie“, ako aj programu, ktorým rozumiete, máme skôr ako pre tašky v brilantných farbách. Môžete si predstaviť, že toto okamžité vystavenie je skutočnou pochúťkou, ako aj my musíme poskytnúť špeciálne slovo vďaka vám za katastrofu za zdieľanie jej krásnej zbierky s nami.

V sklenenom papuče sme objavili vlákno vlákna, ktoré kladie (a odpovedá!) O otázke miliónov dolárov: Ktoré dizajnérske podpätky sú najpohodlnejšie? Toto dlhotrvajúce aj prominentné vlákno má členovia, ktorí sa naďalej hodnotia s premyslenými rozhodnutiami, ktoré môžu len zmeniť váš život-alebo životy vašich nôh.

Tiež v sklenenej papuče sme sa vyskočili do najnovšieho vlákna nákupu topánok a objavili sme tieto celkom rockstudy z Brittney6. Mimochodom, pohodlné byty sa v tomto vlákne dostanú do centra pozornosti, kde na jar nájdete veľa inšpiratívnych konceptov pre bezstarostné topánky.

Takže, idete tento rok kamkoľvek na dovolenke? Ak ste, Rebecca Minkoff má pre vás práve to, ako sme ju objavili v vlákne nákupov v apríli máj. Toto je len jedna z mnohých rozkošných tašiek, ako aj spojky, ktoré naši členovia zachytili. Ak je apríl akýkoľvek typ indikácie, toto vlákno bude v najbližších mesiacoch skvelý čas! Nezabudnite skontrolovať novú tašku Arthosphere, plus Anthrocite vystaviť tento 5-ZIP Mini, nádhernú tašku s miliónom použitia.

Nie ste chudobní na úplne prvú tašku, však? Ach, ako aj keď hovoríme o dovolenke, keď si vyriešite svoje tašky, nezabudnite sa zastaviť v Bon Voyage. Je to naša cestovná podskupina, kde zvládnete všetky ostatné detaily potrebné pre nádhernú dovolenku!

Kat Madridista tento týždeň ohromil dav v Proenza Schouler. Kat si všimol tento múdry PS11 a okamžite sa s nami zaobchádzal s okamžitým odhalením. Vďaka tomu je pre KAT dva PS11! Môžete chytiť jej modelovacie zábery, okrem toho, že veľké ponuky ďalších členov, ktorí predvádzajú svoje tašky Proenza Schouler, v akčnom vlákne PS v akčnom vlákne. Väčšina našich podskupín má vlákno venované našim členom pomocou svojich tašiek, ako aj to, že sú úžasnou metódou, aby pochopili menej známe tašky v línii dizajnéra (a porozumieť aj našim členom)!

Ďakujeme, že ste sa dostali. Dúfame, že tieto pravidelné zaokrúhľovanie vám poskytnú vynikajúce „skákanie“ v Pureforum. Hovoríme o mnohých záujmových témach, nielen o značkách dizajnérov. Chceli by sme, aby ste sa k nám pripojili, či už vaše nadšenie je móda, cestovanie, záhradníctvo alebo čokoľvek, čo máte na mysli. Vrátime sa opäť budúci piatok, ako aj medzitým, máme úžasný týždeň!

Leave a Reply

Your email address will not be published.