Dolce & Gabbana skáče na malý vagónový vagón

s neuvereným úspechom vrecka Teeny-Tiny Fendi Micro Peekaboo, bolo to len otázka času, kým iné značky začali poskytovať svojim verným spotrebiteľom výber výberu výberu zdobiť svoje nové kabelky novšou menšou kabelkou. Pokiaľ sme videli, Dolce & Gabbana je prvou značkou z brán, ktoré akceptujú tento trend, ako aj to robí s malými vrecami na Sicílii.

Fendi nie je úplne prvou značkou, ktorá miniaturizuje svoje tvary tašiek na podpisy (pokiaľ viem, Balenciaga ich porazil na konci 2000-tych rokov, avšak, pretože tieto kusy prerušil), verzie značky však boli najviac očami chytenie. Súčasťou toho je, že štítok s nákladmi vo výške 1 550 dolárov pre Micro Peekaboo prinútil ľudí hovoriť, avšak súčasťou je, pretože teoreticky sa dá priniesť ako vlastná taška. (Aj keď to nebude veľa, ako sme to nedávno demonštrovali.)

Odvolanie na Sicíliu sú menšie (hoci siet-a-porter ešte nemá rozmery), rovnako ako sa neuvádzajú na trh ako tašky, ktoré sa môžu zdvojnásobiť ako kúzla, avšak skôr ako karty alebo kabelky mincí, ktoré sa môžete pripojiť k svojmu taška. Tieto ciele, štítok nákladov, ktorý s nimi súvisí, sú o niečo skromnejšie.

Dolce & Gabbana Sicily Keychain
445 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter

Dolce & Gabbana Sicily Keychain
445 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.